Skocz do zawartości

Marynia punktualnie, równo z budzikiem, wstaje o 5:19, czym zadziwia liczących na spóźnienie


krzysfiol

  

50 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Wszyscy tacy spoko teraz, a w mt za Icona rozdwali warny za pierdoly na lewo i prawo;) nie piszcie, sie z tym nie zgadzaliscie, bo wtedy mogliscie odejsc, a nie grac teraz dobrych demokratow.

No to klasyk - udowodnij, albo przeproś :)

 

ja kiedys dostalem warna, za to, że napisalem w maryni, że jestem pijany/podpity xD nie wiem, czy to nie od Ciebie czy od me_wha

Odnośnik do komentarza

I takich właśnie zarzutów (jak ten jmk) unikalibyśmy wiedząc, kto podjął daną decyzję, a nie kto jedynie pociągnął za spust, czego jednakże jesteśmy pozbawieni, bo wychodzi się z założenia, że coś, co jak donosy z IPN, było utajnione, to utajnione winno pozostać na wieki wieków ;) Choć, paradoksalnie, to donosy winny być utajnione, a rozstrzygnięcia Sądów były i są jawne ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

Wszyscy tacy spoko teraz, a w mt za Icona rozdwali warny za pierdoly na lewo i prawo;) nie piszcie, sie z tym nie zgadzaliscie, bo wtedy mogliscie odejsc, a nie grac teraz dobrych demokratow.

No to klasyk - udowodnij, albo przeproś :)

Feanor wiedzie prym patrzac na ten nowy temat.

Oczywiście, zawsze miałem zamordystowskie zapędy :) Jak widać, każdego z dotąd prezentowanych użądliłem :)

 

 

Wszyscy tacy spoko teraz, a w mt za Icona rozdwali warny za pierdoly na lewo i prawo;) nie piszcie, sie z tym nie zgadzaliscie, bo wtedy mogliscie odejsc, a nie grac teraz dobrych demokratow.

 

No to klasyk - udowodnij, albo przeproś :)

ja kiedys dostalem warna, za to, że napisalem w maryni, że jestem pijany/podpity xD nie wiem, czy to nie od Ciebie czy od me_wha
Nie widać u Ciebie żadnego takiego warna.
Odnośnik do komentarza

 

 

 

Wszyscy tacy spoko teraz, a w mt za Icona rozdwali warny za pierdoly na lewo i prawo;) nie piszcie, sie z tym nie zgadzaliscie, bo wtedy mogliscie odejsc, a nie grac teraz dobrych demokratow.

No to klasyk - udowodnij, albo przeproś :)

Feanor wiedzie prym patrzac na ten nowy temat.

Oczywiście, zawsze miałem zamordystowskie zapędy :) Jak widać, każdego z dotąd prezentowanych użądliłem :)

 

 

Wszyscy tacy spoko teraz, a w mt za Icona rozdwali warny za pierdoly na lewo i prawo;) nie piszcie, sie z tym nie zgadzaliscie, bo wtedy mogliscie odejsc, a nie grac teraz dobrych demokratow.

No to klasyk - udowodnij, albo przeproś :)

ja kiedys dostalem warna, za to, że napisalem w maryni, że jestem pijany/podpity xD nie wiem, czy to nie od Ciebie czy od me_wha
Nie widać u Ciebie żadnego takiego warna.

 

bo na dobra sprawe tresci zadnego nie widac, okazuje sie, ze mozna kliknac w licznik ostrzeżeń i to prawdopodobnie byl warn od me_wha :D

warn zdaje sie byl jeszcze na starym forum? głowy nie dam, ale dam sobie rękę uciąć za warna, ze wszedlem pijany do maryni xd

Odnośnik do komentarza

Ja tam swojego moderowania się nie wstydzę raczej :) Największy żal mam do siebie, ze kiedyś się strasznie spinalem jak były walki o wolna Marynie i alkus trollowal wklejając takie jebitne obrazki z ASCII żeby cos udowodnić (nie pamietam co). Wtedy bardzo przyhurrdurrowałem. Aaa i wczesny Szczurek był takim trollem, ze myślałem, ze podał taka sama datę urodzenie jak moja żeby mnie podkurwic. Paranoja trochę :kekeke:

Najgorsze były jednak jazdy w Administracji, co tam się działo, nigdy wincy moderowania.

Odnośnik do komentarza
Najgorsze były jednak jazdy w Administracji, co tam się działo, nigdy wincy moderowania.

Zawsze mnie zastanawiało, jak to się stało, że ktoś taki jak Ty (między innymi) trafił do MT w czasach Iconowskich, bo o zapał SZk do wallenrodyzmu Cię nigdy nie posądzałem ;)

 

Ja dostałem łącznie na tym forum pięć warnów, jeden za niewiedzę po powrocie z wakacji, że już nie można wrzucać linków do livescora, drugi od Icona AFAIR za wytykanie mu oszustw po latach, trzeci nie wiem za co, a czwarty i piąty za odpłacanie pięknym za nadobne już w czasach posticonowskich, nic zatem, czego bym się mógł wstydzić po latach.

Odnośnik do komentarza

Wynika z tego ze masz za sobą taki scenariusz bo jestes go pewny jak ja malo czego :)

 

Nie, nie jestem - pisałem zdaje się wczoraj, że zastanawiam się nad sensem monogamii i nad możliwymi alternatywami. Nie jestem pewien, ale na podstawie własnych znajomości, kilkuletniego związku i intuicji tak mi się wydaje - że trudno po prostu wytrzymać z kimś 20 lat. Bo w zasadzie wszystko już o sobie wiecie, wszystko co było razem do zrobienia (raczej) zrobiliście, a przy tym dochodzi monotonia w łóżku (bo przez 20 lat też raczej trudno się zaskoczyć). Mnie za to zastanawia skąd wasza pewność, że tak nie jest, skoro jesteście nie jakoś bardzo długo w związkach.

Po reakcjach na post Kuaba widać, kto tu jednak jest konserwą. Możesz sobie do woli smieszkowac z kościoła i szkalowac papieża, ale wystarczy żebyś miał odmienny od większości pogląd na posiadanie dzieci i już społeczność stanowczo reaguje :>

+10000. Szczególnie zabawny jest ten konserwatyzm u anty-pisowskich wojowników na naszym forum. A jak przychodzi co do czego, to się okazuje, że w kwestiach światopoglądowych różnice między nimi a PiSem są znikome :kekeke:.

 

Mnie tam jedynie w przypadku kuaba dziwi spłycanie małżeństwa i teksty o zdradach. Skąd takie dane czy pomysły wyciągnął to nie wiem :-k

Dane ktoś podawał, o 30% rozwodów w Wawie, część się nie rozwodzi bo dzieci, część bo wstyd, części pewnie jest wygodnie (bogaty mąż/żona/małżeństwo kontraktowe). Oprócz tego pewnie jest sporo wiecznych małżeństw z powodu kredytów :kekeke:

 

Przecież to proste. To wynika z tego, że kuab podaje te prawdy w szatach wiedzy absolutnej. Że tak jest zawsze. Że zawsze jest nudno po fascynacji, że zawsze mężczyzna myśli o zdradzie, że szczęśliwa monogamia nie istnieje itp.

Nie, nie pisałem, że tak jest zawsze, pisałem, że pewnie są wyjątki, o tym, że szczęśliwa monogamia nie istnieje też nie pisałem. Widzę, że bardzo zbulwersowały niektórych moje posty, skoro wkładają mi w usta słowa, których nie napisałem.

 

 

Podobny styl do każdej dyskusji o prawie i lidze włoskiej :kekeke:

True that, na retorykę ex cathedra to sobie trzeba jeszcze zasłużyć jakąkolwiek znajomością tematu, kuabowi tego wyraźnie brakuje ;)

 

Udowodnij albo przeproś. I następnym razem postaraj się bardziej z takimi baitami, 1/10 bo odpisałem.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...