Skocz do zawartości

Marynia punktualnie, równo z budzikiem, wstaje o 5:19, czym zadziwia liczących na spóźnienie


krzysfiol

  

50 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze nie, ale mam na dzisiaj wieczór zostawioną do odsłuchu. Zobaczymy, mówią, że niby jest najlepiej od czasów CTS (moja ulubiona (lubię ten prog-odjazd) obok wspomnianej przez Ciebie Remission). Mam nadzieję, że nie będzie aż tak piosenkowo jak na ostatnich wydawnictwach, które nie były aż tak złe, ale wpadały jednym, a wypadały drugim uchem, nic nie zostawiając po sobie.

Odnośnik do komentarza

Jeszcze nie, ale mam na dzisiaj wieczór zostawioną do odsłuchu. Zobaczymy, mówią, że niby jest najlepiej od czasów CTS (moja ulubiona (lubię ten prog-odjazd) obok wspomnianej przez Ciebie Remission). Mam nadzieję, że nie będzie aż tak piosenkowo jak na ostatnich wydawnictwach, które nie były aż tak złe, ale wpadały jednym, a wypadały drugim uchem, nic nie zostawiając po sobie.

opisz to później tutaj, albo w odpowiednim temacie jak mozesz, ok?

Odnośnik do komentarza

 

tylko ja niczym przysłowiowy Januż Koran-Mekka w nic nie umoczony :keke:

Myślę, że niektórzy mogą mieć inne zdanie na ten temat -> http://forumcm.net/index.php/topic/7081-proces-keitha-flinta/ :>

 

Po ostatnich ustaleniach komisji śledczej złożonej ze mnie i Man_iaca przy przywoływaniu tej sprawy czuję się jak Maciej Lasek słuchający ludzi wierzących w zamach smoleński. ;)

Odnośnik do komentarza

 

Wszyscy tacy spoko teraz, a w mt za Icona rozdwali warny za pierdoly na lewo i prawo;) nie piszcie, sie z tym nie zgadzaliscie, bo wtedy mogliscie odejsc, a nie grac teraz dobrych demokratow.

No to klasyk - udowodnij, albo przeproś :)

Feanor wiedzie prym patrzac na ten nowy temat.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...