Skocz do zawartości

Marynia punktualnie, równo z budzikiem, wstaje o 5:19, czym zadziwia liczących na spóźnienie


krzysfiol

  

50 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja właściwie to chuja rozumiem z tego co napisał Keith. Może i lepiej.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Indietronicaindietronica

https://pl.wikipedia.org/wiki/Post-rockpost-rock, pierwsza fala to w zasadzie slint i podobne, druga w zasadzie to Godspeed You! Black Emperor, trzecia (imo najnudniejsza) to wszystie zespoły w stulu God is An Astronaut, czy polskiego Tides from Nebula

Odnośnik do komentarza

osz fak, szykuje się burda. BartuS miał czelność napisać, że Gacek się myli :|

Jaka burda, chłopak może mieć rację, nie widziałem umowy, to się nie mogę kłócić.

 

 

 

bardzo użyteczne są etykiety i tyle. Przynajmniej moim zdaniem.

Kojarzy mi się to z oznaczaniem każdego z tysięcy gatunków chrząszczy. Fajnie, jak kogoś to bawi, ale niech się nie dziwi, że dla większości to wszystko są tylko chrząszcze.

 

Stanowski broni Barcelony posiłkując się autorytetem włoskiego sędziego (trochę tak, jakbym walcząc o prawa człowieka posiłkował się Breivikiem), chyba nie widział tego programu z ostatnich dni po meczu z PSG: https://twitter.com/MondoMilan1899/status/841684343110135808:keke:

Odnośnik do komentarza

meh, ignorancja, poza rozwiązłoscią jest największą zmorą tych czasów. A posłuchać mozesz (o ile nie znasz) bo raczej dobre i lajtowe rzeczy umieściłem.

Dlaczego twoim zdaniem rozwiązłość jest problemem i co właściwie rozumiesz pod tym pojęciem? To chyba nic złego, że ludzie robią to, na co mają ochotę.

Odnośnik do komentarza

rozwiązłość = myślenie o seksie, jako tylko formie rekreacji, nieliczenie się z jej konsekwencjami, a także wszchobecny kult seksu, w którym to media przedstawiają seks nie jako owoc miłości, a jako jak najbardziej normalną rzecz (tak, wiem, to straszne konserwatywne i naiwne podejście)

Odnośnik do komentarza

rozwiązłość = myślenie o seksie, jako tylko formie rekreacji, nieliczenie się z jej konsekwencjami, a także wszchobecny kult seksu, w którym to media przedstawiają seks nie jako owoc miłości, a jako jak najbardziej normalną rzecz (tak, wiem, to straszne konserwatywne i naiwne podejście)

stary, chyba dawno nie ruchałeś ;)

Odnośnik do komentarza

 

Ja właściwie to chuja rozumiem z tego co napisał Keith. Może i lepiej.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Indietronicaindietronica

https://pl.wikipedia.org/wiki/Post-rockpost-rock, pierwsza fala to w zasadzie slint i podobne, druga w zasadzie to Godspeed You! Black Emperor, trzecia (imo najnudniejsza) to wszystie zespoły w stulu God is An Astronaut, czy polskiego Tides from Nebula

 

Ja bym slint dał raczej do prekursorów/mających wpływ na pierwszą falę post-rocka niż jako przedstawicieli tegoż :P.

 

Trzecia fala (jak ją nazwałeś) z początku jeszcze jakoś była znośna, ale błyskawicznie zjadła swój ogon. Jak dla mnie to jeden z gatunków, który kompletnie dobił do ściany i większość zespołów nie wie, co robić (zeszłoroczny koncert Explosions in the Sky, który miałem okazję obserwować, był dobitnym tego przykładem, jak ten gatunek obecnie się nie broni :)).

Odnośnik do komentarza

rozwiązłość = myślenie o seksie, jako tylko formie rekreacji, nieliczenie się z jej konsekwencjami, a także wszchobecny kult seksu, w którym to media przedstawiają seks nie jako owoc miłości, a jako jak najbardziej normalną rzecz (tak, wiem, to straszne konserwatywne i naiwne podejście)

Seks jako owoc milosci, o Chryste. To wlasnie seks jako owoc milosci, w domysle sluzacy do rozmnozenia sie, jest najbardziej prymitywnym i zwierzecym aspektem seksu.

 

Dlatego tylko wazektomia.

 

@nazywanie gatunkow muzycznych - oczywisicie, ze sie przydaje, moze nie tak strasznie zaszufladkowane, jak Keith zaproponowal, ale nazywanie wszystkiego co na gitare elektryczna rockiem to tez przesada. A definiowanie gatunkow przydaje sie glownie po to, zeby na tej podstawie znalezc/omijac podobne zespoly

Odnośnik do komentarza

 

rozwiązłość = myślenie o seksie, jako tylko formie rekreacji, nieliczenie się z jej konsekwencjami, a także wszchobecny kult seksu, w którym to media przedstawiają seks nie jako owoc miłości, a jako jak najbardziej normalną rzecz (tak, wiem, to straszne konserwatywne i naiwne podejście)

Seks jako owoc milosci, o Chryste. To wlasnie seks jako owoc milosci, w domysle sluzacy do rozmnozenia sie, jest najbardziej prymitywnym i zwierzecym aspektem seksu.

 

Dlatego tylko wazektomia.

 

@nazywanie gatunkow muzycznych - oczywisicie, ze sie przydaje, moze nie tak strasznie zaszufladkowane, jak Keith zaproponowal, ale nazywanie wszystkiego co na gitare elektryczna rockiem to tez przesada. A definiowanie gatunkow przydaje sie glownie po to, zeby na tej podstawie znalezc/omijac podobne zespoly

 

halo, ale czy ktoś tu mówił o dzieciach?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...