Skocz do zawartości

Marynia punktualnie, równo z budzikiem, wstaje o 5:19, czym zadziwia liczących na spóźnienie


krzysfiol

  

50 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem kto układa terminarze, ale organizatorzy rozgrywek chyba ustalają pomiędzy sobą, że jednego weekendu będą takie mecze, że żal odchodzić od kompa/TV (w drugiej połowie 2016 były przez 3 dni same hity w kilku ligach), a drugiego takie nudy, że lepiej nadrobić zaległości serialowe.

 

W sumie, to interesujące czy przy ustalaniu terminarza biorą pod uwagę, w którym okresie roku ludzie najwięcej czasu spędzają przed TV :-k

Odnośnik do komentarza

Vami! Udało mi się ostatnio wypić dwa browarki Twoje. Eynore propsuje bardzo, mega dobre, weszło mnie i lubej niezmiernie szybko i przyjemnie, zaś Grin Sove trochę ciężkie, ale całkiem ok. Za to miało jeden z piękniejszych zapachów jakie czułem kiedykolwiek w piwie. Szacun!

Dzięki :) Zapach Grin Sove to efekt moich eksperymentów z olejkami aromatycznymi (żadne nie były dodawane sztucznie do piwa!). Po prostu rozmaryn ma w sobie beta-pinen, który odpowiada też za zapach choinki. Zrobiliśmy więc piwo z rozmarynem, by pachniało lasem :)

Odnośnik do komentarza

AFAIR Cyber i drugi lokal jednego ze współwłaścicieli, Upojeni, mają jakieś kontakty z Czechami i stamtąd ściągają piwa, coś mi o tym opowiadali właściciele jak otwierali lokal, ale mogło się pozmieniać lub też ograniczyli się tylko do beczek stamtąd.

To w ogóle zbrodnia, że Silesia Beer Fest jest w tym samym czasie co rynek smaków na drugim końcu miasta w ostatni weekend przed moim egzaminem, będzie istny wybór zofii na co poświęcić czas :(

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...