Skocz do zawartości

Marynia punktualnie, równo z budzikiem, wstaje o 5:19, czym zadziwia liczących na spóźnienie


krzysfiol

  

50 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nocny piątkowy maraton z NHL zaliczony, można iść odsypiać.

 

Bys sobie dzisiaj wieczorem obejrzal jak czlowiek Bruins@Flyers zamiast sie katowac nocnymi Oilers ;)
Ale warto było - mecz zajebisty. Trochę tylko chujnia w dogrywce, bo najpierw sędzia nie widział ewidentnego faulu Fleury'ego na McDavidzie w sytuacji sam na sam, a potem bramkarz Pens interweniował niesamowicie przy strzale Nugenta-Hopkinsa.
Odnośnik do komentarza

Przez przypadek włączyłem TVP1, były wiadomości, akurat leciał fragment, że wójt wypierał się jakiejś imprezy (była fota Giertycha, więc pewnie coś partyjnego PO), podobno kosztowała 51 tysięcy zł, pomyślałem, że mogłaby to być propaganda, żeby przejąć samorządy.

 

 

I po chwili sobie pomyślałem, że to serio może tak być.

Odnośnik do komentarza

dwie sprawy: ktoś tu kiedyś pisał (chyba Vami, ale nie dam stówy), że Okocim Pszeniczne jest prawie takie same jak Švyturys Baltas (w sensie mogły być użyte inne słowa, ale ja w notatniczku napisałem: Okocim Pszeniczne drugie Baltas). no i ten ktoś miał kurewską rację. moje prawie ulubione piwo mam teraz w niemal każdej żabce :o

 

no i druga sprawa: pozdrawiam z WŁASNEGO m2 (w sensie Pan z banku siedzi sobie w salonie i paczy na mnie co chwila). jest dobrze:)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...