Skocz do zawartości

Marynia jak rasowy polityk jest zupełnie inna przed wyborami niż po zwycięstwie i wsłuchuje się w protesty 518 przedstawicieli opozycji


krzysfiol

  

55 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pierwszy rok w Szczecinie mieszkałem z dziewczyną (wtedy) w pokoju w mieszkaniu, pokój miał może z 8 metrów kwadratowych i było kiepsko ;) Po roku przenieśliśmy się do innego mieszkania, też 2-pokoje, ale ten większy był nasz. Tam spędziliśmy też rok albo dwa, nie pamiętam, bo wtedy prawie cały czas leżałem w szpitalu. Potem przenieśliśmy się do pokoju na piętrze w starej wilii. Było nawet spoko, ale denerwowały kolejki do kibla czy kuchni. Tam mieszkaliśmy chyba 3 lata. No i potem już na mieszkanie, gdzie jesteśmy czwarty rok. Słabe, małe, zrobione na odwal się, z minimalną łazienką. No i wkurzają opłaty, ale gdzie indziej byłoby drożej :/.

Odnośnik do komentarza

Ja w wieku 14 lat wypad do Norwegii z rodzicami, po 3 latach rodzice wrócili do Polski, a ja wprowadziłem się do znajomych Polaków, u których mieszkałem, żeby dokończyć liceum. Po tym wróciłem do rodzinnego mieszkania w Warszawie, ale po roku poznałem moją obecną żonę, która chwilę później wprowadziła się do koleżanki na Bielanach i ja tak nocka po nocce się tam wprowadziłem :kekeke: Z koleżanką mieliśmy zajebisty układ, jeździliśmy razem na czasy i mega fajnie się żyło do momentu jak ona znalazła sobie chłopaka, wtedy zrobiło się dziwnie i wyprowadziliśmy się do mieszkania na Słodowcu. Tam tylko 5 miesięcy, żeby przez wakacje nie płacić wyprowadziliśmy się do teściów na wakacje, a po wakacjach kolejne mieszkanie na Słodowcu. Tam po 3 miesiącach wyszła możliwość kupna własnego mieszkania i po pół roku się wprowadziliśmy i mieszkamy już prawie 5 lat :)

Odnośnik do komentarza

To, ze leadoff, to tam uj, moim zdaniem największym nieszczęściem Schwarbera jest to, ze gra w NL. To jest koleś stworzony do bycia DH, a tego w NL nie ma. Na dobra sprawę on jeszcze nie rozegrał pełnego sezonu w majors, wiec Cubs chcą go sprawdzić jak wytrzyma cały sezon. Moze jakoś ogarnie granie na LF, bo to to, ze może grać jako catcher wierzy chyba tylko Schwarber. Poza tym łatwo sie nie rezygnuje z kolesia który ma taki talent do odbijania piłki i taka moc w łapach, który ma dopiero 24 lata. Ale moim zdaniem Cubs w końcu go wytrejduja, bo ja go nie widzę jako regularnego LF. Kwestia jest jak dużo za niego dostaną. Ale chciałbym sie mylić, bo to świetny ziomus ten Schwarber.

Odnośnik do komentarza

Ja sobie nie wyobrazam jak mozna mieszkac z rodziacami na studiach, makabra :/ No ale ja sie wyprowadzilem z domu rodzinnego jak zaczalem liceum, wiec w sumie chodzenie do liceum i mieszkanie z rodzicami tez mi sobie trudno wyobrazic :keke:

Skoro sobie nie wyobrażasz, to skąd wiesz, że masakra? :roll: Czasami jesteś mega oderwany od rzeczywistości. Większość moich znajomych mieszkało z rodzicami na studiach, bo skoro rodzice mieszkają w Warszawie, to po co mieli wynajmować sobie mieszkania i płacić za nie, będąc studentami na studiach dziennych i nie mając przychodów? Jakbym nie poznał swojej żony, to też pewnie bym do 4-5 roku mieszkał z rodzicami, bo ekonomicznie to jest jedyne sensowne rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza

Ja sobie nie wyobrazam jak mozna mieszkac z rodziacami na studiach, makabra :/ No ale ja sie wyprowadzilem z domu rodzinnego jak zaczalem liceum, wiec w sumie chodzenie do liceum i mieszkanie z rodzicami tez mi sobie trudno wyobrazic :keke:

 

Mieszkanie z rodzicami do 40!

Odnośnik do komentarza

to EURO RTV AGD to chyba musi być niezły kołchoz? ile razy tam wejdę to wszyscy pracownicy są zajęci. prawie zawsze musiałem polować, żeby ktoś mi coś pomógł.

Pracuję od paru dni w tym i w sumie zależy od dnia i pory. Weekendy są najgorsze, a 2x12h przede mną. Hehe :))

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...