Skocz do zawartości

Marynia jak rasowy polityk jest zupełnie inna przed wyborami niż po zwycięstwie i wsłuchuje się w protesty 518 przedstawicieli opozycji


krzysfiol

  

55 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy patch do FM... czyli za chwilę wszystkie moje ustawienia w pizdu...

 

Właśnie boję się uruchamiać FM

Po pierwsze bo patch więc pewnie będzie dramat a po drugie, że odciągnie mnie od tej pieprzonej inżynierki...

można już oficjalnie wyzywać w innych tematach niż marynia?

 

Ja pierdole no właśnie?

Odnośnik do komentarza

czolem!

 

przez tego patcha steam mi wczoraj zeswirowal, ale reset procesu wystarczyl

to taki hint jakby komus sie steam zawieszal przy wlaczaniu FMa :)

 

dzis powinienem miec dwie wyceny kuchni :) mam nadzieje, ze do konca tygodnia wybiore wykonawce, a od przyszlego tygodnia powinna ruszyc podstawowa wykonczeniowka

Odnośnik do komentarza

Mam nowego człowieka w zespole, Amerykanin. Z rana przeglądałem sobie newsy NFL i zagaił, czy lubię/oglądam. Przytaknąłem, zapytaliśmy się o zespoły... Po czym stwierdził, jakiego musi mieć pecha, że przeniósł się pół świata i musiał trafić na serogłowego (sam jest z obozu Minnesoty Vikings). :D

Odnośnik do komentarza

Bardzo fajnie, że zgrało się to u ateisty ze środą popielcową :P

A to zupełny przypadek :D Nawet nie wiedziałem, że jest akurat środa popielcowa :D

 

 

Życzę powodzenia, teraz i za każdym razem, jak będziesz rzucał palenie.

 

Dzięki. Chociaż mam nadzieję, że to ostatni raz :D

 

 

Ja w tym roku łącznie wypaliłem może ze dwie paczki, a może nawet mniej Jak nie piję alkoholu to już w ogóle nie palę, a że ostatnio rzadko mi się zdarza, to i lepiej dla moich płuc

 

Ja palę już ponad 20 lat, z czego przez ostatnie 10 lat to są prawie 2 paczki dziennie.

Odnośnik do komentarza

A propos środy popielcowej, wczoraj byłem na lunchu w hinduskiej knajpie, do której często chodzę i mnie tam znają. Wczoraj kompletnie nieświadomy kościelnego święta, dość wyjatkowo, ale nie miałem ochoty, wziąłem bezmięsna potrawę. Z miejsca usłyszałem "uuu polaco catolico" i dostałem łatkę :kekeke:. ;)

Odnośnik do komentarza

skoro na forumku ostatnio same zmiany, to i ja zrobię coming out ;) klucze odebrałem pod koniec grudnia, a wczoraj podpisałem odbiór wykończonego mieszkania, więc od poniedziałku przeprowadzka :)

 

że tak się wyrażę - nowy początek!

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...