Skocz do zawartości

Marynia jak rasowy polityk jest zupełnie inna przed wyborami niż po zwycięstwie i wsłuchuje się w protesty 518 przedstawicieli opozycji


krzysfiol

  

55 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Napotkalem ajera, zamiast zamknac ryj zakrzynkalem i wyszło bardzo awkward :D pozdro Ajer :)

 

Czemu? Miło mi było nawet :D podszedłem żeby zrozumieć czemu Cię żona (?) wozi z tyłu auta :D

 

Przydreptałem do Medicover gdzie była z młodą, bo nie miałem co robić w robocie xD. A że młoda jeździ z przodu to jechałem z tyłu :)

Odnośnik do komentarza

Kolejne oszczędności na 500+:

     Szanowni studenci,
Informujemy, że stypendia za miesiąc luty 2017r. będą wypłacone z opóźnieniem, spowodowanym brakiem wystarczających środków na koncie. Oczekujemy na uzupełnienie środków z MNiSW, mamy informacje, że to nastąpi najdalej do 3 marca br.. Ponieważ o kwocie, która będzie do dyspozycji na wypłaty stypendiów 2017r. dowiemy się dopiero w miesiącu kwietniu br. nie jesteśmy w stanie określić, czy możemy zachować wypłaty stypendiów w dotychczasowych wysokościach na semestr letni 2016/20107. Dlatego z przykrością informujemy, że stypendia od semestru letniego 2016/2017 ulegną obniżeniu (powiadomimy odrębną informacją). Jednocześnie chcieliśmy zapewnić, jeżeli kwota otrzymanej dotacji pozwoli nam na kontynuację dotychczasowych wypłat stypendiów to je ponownie podniesiemy.

 

Odnośnik do komentarza

Czytam te Wasze wczorajsze rozważania sedesowe i już chyba wiem jaka będzie następna marynia. Pewnie coś w stylu:

"Marynia (z pewną nieśmiałością) po raz 519 siada na desce:

a) zimnej

b) zagrzanej

c) nieheblowanej

d) moja sąsiadka to jest płaska jak deska

 

:)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...