Skocz do zawartości

Marynia jak rasowy polityk jest zupełnie inna przed wyborami niż po zwycięstwie i wsłuchuje się w protesty 518 przedstawicieli opozycji


krzysfiol

  

55 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też w ten weekend planuję zacząć The Wire w takim razie ;) Liczę na dobrą rozrywkę!

 

Zaraz śmigam do kina na Milczenie, jutro jakieś żarcie na mieście, drugie kino tym razem McImperium i wieczór z Legią i Realem :)

"Rozrywka" w kontekscie The Wire to niezbyt fortunne sformulowanie. No ale doskonaly to serial, jak na razie wyraznie lepszy od Sopranos
Odnośnik do komentarza

 

Ja też w ten weekend planuję zacząć The Wire w takim razie ;) Liczę na dobrą rozrywkę!

 

Zaraz śmigam do kina na Milczenie, jutro jakieś żarcie na mieście, drugie kino tym razem McImperium i wieczór z Legią i Realem :)

"Rozrywka" w kontekscie The Wire to niezbyt fortunne sformulowanie. No ale doskonaly to serial, jak na razie wyraznie lepszy od Sopranos

 

it's all in the game, yo

Odnośnik do komentarza

Japierdolekurwamac ale Milczenie to straszne gowno, oboze odradzam, 2.40 h wyjete z zycia, moglem jednak zasnac jak mnie mulilo. A jak mowicie ze McImperium chujowe, to moze jednak pojde na jakis Pokot czy Sztuke kochania :-k

 

Na Bodo idź

:]

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...