Skocz do zawartości

Marynia jak rasowy polityk jest zupełnie inna przed wyborami niż po zwycięstwie i wsłuchuje się w protesty 518 przedstawicieli opozycji


krzysfiol

  

55 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Utrzymuje. Jak się jarasz od początku to pokochasz serial, bo najtrudniej jest właśnie wkręcić się w ten klimat i formułę.

No bałem się, że będzie za wolny i wogle, ale jakoś nie jest. Tzn. jest, ale w dobry sposób. No to oglądam dalej. Btw wymiękłem próbując oglądać bez napisów, pierwszy raz od nie pamiętam kiedy, z powodu wiadomego slangu :keke:

Odnośnik do komentarza

 

The Wire utrzymuje podobny poziom przez 5 sezonów? Bo początek pierwszego już jest świetny, jestem pod ogromnym wrażeniem.

Utrzymuje, a nawet rośnie, jak już teraz Ci się podoba, to pewnie zaraz dołączysz do sekty wyznawców The Wire jako najlepszego serialu ever ;)

 

Bardzo miła sekta ;)

Odnośnik do komentarza

 

Ja to chyba biere The Wire jak Luthera skończę, Elba król

Wiadomo, w The Wire miał rolę życia (póki co) :)

 

 

Tak słyszałem. Na razie widziałem go w paru filmach i właśnie oglądam ów Luthera. Kurna, nie powiem, jakkolwiek bym widział Cavilla (jakby schudł) jako nowego Bonda tak Elbę bym przeżył. Ten chłodny sposób gry, świetny głos i ewidentna brytyjskość by mu pomogły ;)

Odnośnik do komentarza

 

The Wire utrzymuje podobny poziom przez 5 sezonów? Bo początek pierwszego już jest świetny, jestem pod ogromnym wrażeniem.

Utrzymuje, a nawet rośnie, jak już teraz Ci się podoba, to pewnie zaraz dołączysz do sekty wyznawców The Wire jako najlepszego serialu ever ;)

 

No ale jaki serial miałby być lepszy potencjalnie? Mad Men? Sopranos? Co jeszcze?

Odnośnik do komentarza

kuab, tostuje klasyka; https://www.youtube.com/watch?v=zIom3LSbB0I


Ja tam dychę dałem The Wire, BB, Fargo i Kompani Braci :P.


Sopranos dałem 9/10 tak jak Boardwalk Empire, HoC, Narcos czy The Crown i kilku innym serialom, które cenię :P.


Po The Wire polecam też obejrzenie tego: http://www.filmweb.pl/serial/The+Corner-2000-199888

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...