Skocz do zawartości

Marynia jak rasowy polityk jest zupełnie inna przed wyborami niż po zwycięstwie i wsłuchuje się w protesty 518 przedstawicieli opozycji


krzysfiol

  

55 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ależ wróciło mi ostatnio ze zdwojoną siłą - Mind.in.a.box - I love 64. Nadrabiać, kto nie zna tej płyty. Brak słabego momentu (a i uderza wspomnieniami :))

Sprawdzę, bo daaawno nie słuchałem EBMu (i pochodnych), ale ma raczej kiepskie oceny na RYMie. :-k

Ma kiepskie bo to odskocznia w ich dyskografii. Na dobrą sprawę tutaj EBM-u nie ma (poza dwoma ostatnimi piosenkami). To bardziej hołd oddany 8-bitowym soundtrackom :)

Odnośnik do komentarza

Aaa ktoś coś pisał o zatokach - polecam mocno system irygacyjny Respimer.

 

ja pisałem, i jest możliwe że to sprawdzę, bo mało co mi pomaga

 

dzisiaj praca z domu, choć tak pół na pół oficjalnie, bo przeziębiony i teoretycznie do lekarza miałem się wybrać. może przez weekend się podleczę.

 

ps. ale badziewne mecze przez cały weekend :roll:

Odnośnik do komentarza

No polecam mocno, ja mam przewlekle zapalenie zatok przynosowych i czesto mam lipe i tez nic nie pomagalo, ale w szpitalu mialem wieksze i czestsze bole glowy, wyslali mnie laryngologa o stwierdzil zaostrzenie zapalenia i przepisal wlasnie te irygacje. Po pierwszym przelaniu moglem nawet swobodnie oddychac :D

 

PS. Przeciez dzis Pogon - Lech to jaka lipa z meczami ;)

Odnośnik do komentarza

A myślałem, ze to u mnie w czasach studenckich był hardcore, jak zacząłem imprezę w Krakowie i w zupełnie nieplanowany wcześniej sposób znalazłem się nad morzem. Ale ja jechałem pociągiem :kekeke:

Odnośnik do komentarza

Ja na żadnym, ale w sumie to i tak powiadomienie o ewentualnym dostępie do Twoich danych leży po stronie administratora danych osobowych, więc jak Twoje dane są wśród tych skradzionych to i tak musisz informację otrzymać (chyba, że to podmiot zagraniczny, to może podlegać innemu prawu).

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...