Skocz do zawartości

Marynia jak rasowy polityk jest zupełnie inna przed wyborami niż po zwycięstwie i wsłuchuje się w protesty 518 przedstawicieli opozycji


krzysfiol

  

55 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

Telimena, rzut kapciem od pałacu prezydenckiego

Uważaj na pedałów ;)

Myślę, że tu się nie różnimy i raczej nie jesteśmy obiektem porządania drugiej osoby
Serio Telimena to główna kawiarnia pedalska ;)

 

Jahu, wyjdź ze średniowiecza trochę. U mnie jeden z dyrektorów jest jawnie gejem, właśnie śmiga na wakacjach w Azji ze swoim facetem, to jest normalna rzecz i żaden powód do sensacji :roll: Zresztą niedawno odeszła też stąd laska lesbijka, taka zatwardziała, że właściwie cały jej profil na fejsie o tym jest, a wygląd też nie pozostawiał wątpliwości ;)

Odnośnik do komentarza

 

Zachowujecie się jak typowi młodzi, wykształceni z wielkich miast. Tacy ludzie też istnieją, i to w dość sporej ilości, najczęściej właśnie daleko od miast, gdzie utrzymują się z roli i ewentualnie pracy dorywczej/sezonowej.

 

BTW - wyobraźcie sobie teraz, jak działają elastyczne formy zatrudnienia w przypadku takich ludzi :>

Ja jestem młody wykształcony z niezbyt wielkiego miasta, ale zdumiewa mnie, że trzeba spełnić szereg konkretnych wymogów, żeby móc adoptować psa, a dziecko możesz sobie wysrać do wiadra i jeszcze 500 zł wpadnie.

 

Żeby adoptować dziecko też trzeba spełnić masę wymagań. Jak sobie urodzisz psa to też nikt nie zapyta, czy masz jakieś kwalifikacje :kekeke:

 

A co do rurek, ja ostatnio szukałem spodni, we wszystkich sklepach, które odwiedziłem były praktycznie wyłącznie rurki. W końcu się przełamałem i całkiem wygodne. A i fejm u nastolatek się zgadza :kekeke:

Odnośnik do komentarza

Ja jestem mega zadowolony z jeansów jakie kupiłem sobie w Stanach, nazywały się jakoś "super flex" i pasował na mnie każdy rozmiar od 36 do 32 szerokości, bo niby jeansy, ale są mega elastyczne, co ważne jak człowiek tyje w takim tempie jak ja ostatnio :kekeke: Ale są tak mega wygodne, że będę musiał poszukać jakiejś opcji kupienia takich samych tutaj na miejscu :-k

Odnośnik do komentarza

 

 

Zachowujecie się jak typowi młodzi, wykształceni z wielkich miast. Tacy ludzie też istnieją, i to w dość sporej ilości, najczęściej właśnie daleko od miast, gdzie utrzymują się z roli i ewentualnie pracy dorywczej/sezonowej.

 

BTW - wyobraźcie sobie teraz, jak działają elastyczne formy zatrudnienia w przypadku takich ludzi :>

Ja jestem młody wykształcony z niezbyt wielkiego miasta, ale zdumiewa mnie, że trzeba spełnić szereg konkretnych wymogów, żeby móc adoptować psa, a dziecko możesz sobie wysrać do wiadra i jeszcze 500 zł wpadnie.

 

Żeby adoptować dziecko też trzeba spełnić masę wymagań. Jak sobie urodzisz psa to też nikt nie zapyta, czy masz jakieś kwalifikacje :kekeke:

 

A co do rurek, ja ostatnio szukałem spodni, we wszystkich sklepach, które odwiedziłem były praktycznie wyłącznie rurki. W końcu się przełamałem i całkiem wygodne. A i fejm u nastolatek się zgadza :kekeke:

 

 

Ciota!!111!!1!!1!1!

 

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Telimena, rzut kapciem od pałacu prezydenckiego

Uważaj na pedałów ;)

Myślę, że tu się nie różnimy i raczej nie jesteśmy obiektem porządania drugiej osoby
Serio Telimena to główna kawiarnia pedalska ;)

 

To zajebiście jeśli to oznacza, że Buli będzie miał fajne anegdotki do opowiadania na forum xD

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

Telimena, rzut kapciem od pałacu prezydenckiego

Uważaj na pedałów ;)

Myślę, że tu się nie różnimy i raczej nie jesteśmy obiektem porządania drugiej osoby
Serio Telimena to główna kawiarnia pedalska ;)

 

To zajebiście jeśli to oznacza, że Buli będzie miał fajne anegdotki do opowiadania na forum xD

 

Myślę, że większość z tych opowieści zachowa dla siebie :kekeke:

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

 

Telimena, rzut kapciem od pałacu prezydenckiego

Uważaj na pedałów ;)

Myślę, że tu się nie różnimy i raczej nie jesteśmy obiektem porządania drugiej osoby
Serio Telimena to główna kawiarnia pedalska ;)

 

To zajebiście jeśli to oznacza, że Buli będzie miał fajne anegdotki do opowiadania na forum xD

 

Myślę, że większość z tych opowieści zachowa dla siebie :kekeke:

 

W sobie*

Odnośnik do komentarza

 

Nie byłem w harcerstwie, nie byłem w wojsku, ale w rurki się nie mieszcze ;)

 

Ja obecnie zaczynam mieć ten problem, że ciężko znaleźć spodnie, w których nie wyglądam jak w rurkach (oprócz rurek, które nawet przez łydki mi nie przejdą ;))

 

mam tak samo, ja w udach dojebany mocno jestem.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

 

 

Telimena, rzut kapciem od pałacu prezydenckiego

Uważaj na pedałów ;)

Myślę, że tu się nie różnimy i raczej nie jesteśmy obiektem porządania drugiej osoby
Serio Telimena to główna kawiarnia pedalska ;)

 

To zajebiście jeśli to oznacza, że Buli będzie miał fajne anegdotki do opowiadania na forum xD

 

Myślę, że większość z tych opowieści zachowa dla siebie :kekeke:

 

W sobie*

 

i na sobie również :gay:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...