Skocz do zawartości

Marynia jak rasowy polityk jest zupełnie inna przed wyborami niż po zwycięstwie i wsłuchuje się w protesty 518 przedstawicieli opozycji


krzysfiol

  

55 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.facebook.com/TheEuroLeague/videos/10155008494214948/Luka :)

 

Na tym blogu możesz sobie wybrać po prostu okolice Starego Rynku i inne knajpy też Ci wyskoczą. No ale Frontiera to zdecydowanie moja ulubiona pizza w Poznaniu, bardzo dobrą szynkę parmeńską mają :). W Piwnej Stopie lubię klimat, wybór piw też jest bardzo okej i udanie zastąpiła mi zamkniętą Setkę.

Odnośnik do komentarza

 

Nigdy nie pracowałeś z IT, co? ;) Zawsze są jakieś obsuwy przy takich projektach, pewnie próbowali wystartować o północy, ale im się przesunęło. Zdecydowanie bardziej prawdopodobne niż teorie spiskowe o "kumatych" ;)

Serwery działały, strona bardzo szybko się uruchamiała o północy i nawet o 00:30. Wystarczyło wrzucić info, że ruszy sprzedaż o północy, to by ludzie czekali. Obsuwa bez podania godziny startu nie jest obsuwą, a dla ruszenia z programem o 01:05, jak tu podano, nie ma usprawiedliwienia. Sorry, to było zwykłe świństwo, które wytłumaczyć mogłyby tylko padnięte serwery, o czym nie było mowy - normalnie sobie hulałem po kupbilet i wczytywałem stronę dedykowaną.

Nawiasem mówiąc nawet na samym kupbilet nie było informacji o tym, że będzie sprzedaż biletów na euro, na stronie i na fejsie. Za duże partactwo, by o nie posądzać stronę z takimi doświadczeniami.

Twoje wyjaśnienie jest zatem całkowicie nieprawdopodobne.

 

Czyli jesteś ekspertem także od rzeczy, na których kompletnie się nie znasz :)

Odnośnik do komentarza
Czyli jesteś ekspertem także od rzeczy, na których kompletnie się nie znasz :)

Nie twierdzę, że jestem ekspertem. Twierdzę, że to, co piszesz, jest totalnie nieprawdopodobne i sprzeczne ze zdrowym rozsądkiem. Jakby mi ktoś tłumaczył, że na zewnątrz jest mokro, a przyczyną tego jest czyste niebo, to nie musiałbym być meteorologiem, by mu powiedzieć, że to, co mówi, jest totalnie nieprawdopodobne i sprzeczne ze zdrowym rozsądkiem, dokładnie tak, jak to, co piszesz. Jeszcze bym może to Twoje bzdurzenie wziął za choć trochę możliwe, gdyby strony nie działały perfekcyjnie przez minimum pół godziny.

Poza złą wolą autorów brak usprawiedliwienia dla niepodania godziny rozpoczęcia sprzedaży biletów i rozpoczęcie jej w środku nocy, o losowej godzinie niezwiązanej z niczym.

 

A to już jest totalna amatorka, tweet pracownicy PZPN: https://twitter.com/PaulaDuda13/status/833778070913966080

Taa, "coś im nie działało i mieli zwyczajowe opóźnienie" :lol:

Odnośnik do komentarza

Nie pisząc godziny uniknęli ambarasu, ze wszyscy zalogują się o tej godzinie i wywala serwery w kosmos i ludzie będą narzekać, PZPN znowu się by musial tłumaczyć, ze nie potrafią zorganizować sprzedaży itd. A tak, to ci którzy kupili pewnie byli zachwyceni jakością działania serwerów :)

Odnośnik do komentarza

 

 

skoro, np. mieli obciążone serwery

Nie mieli. Wszystkie podstrony kupbilet działały bardzo dobrze.

 

 

Nie pisząc godziny uniknęli ambarasu, ze wszyscy zalogują się o tej godzinie i wywala serwery w kosmos i ludzie będą narzekać, PZPN znowu się by musial tłumaczyć, ze nie potrafią zorganizować sprzedaży itd. A tak, to ci którzy kupili pewnie byli zachwyceni jakością działania serwerów :)

Idąc dalej mogli rozpocząć sprzedaż np. wczoraj. ;) Byłoby jeszcze lepiej!

Bo w końcu teraz, po rozpoczęciu sprzedaży w środku nocy o losowej godzinie i bez podania jej wcześniej w ogóle się nie narażają na zarzuty, że nie potrafią zorganizować sprzedaży :keke:

Odnośnik do komentarza

Ale że wydruk własny biletu kosztuje 2zł. Za "mój" prąd, tusz do drukarki i papier mam im płacić :ke:

Mnie wyszło 5 zł. ;)

Bardziej mnie bawi coś innego - bilety dzielą się na zarezerwowane i opłacone. Zmienić dane możesz tylko tego zarezerwowanego, nie opłaconego - ale zmiana będzie możliwa "najwcześniej od 25.02". Opłacić rezerwacje zrobione dzisiaj musisz do 23.02 (48h od momentu rezerwacji). Czyli albo rezerwujesz i opłacasz najpóźniej jak się da licząc, że nie zaksięguje do czasu otwarcia okienka zmiany danych, albo opłacasz i tracisz tę opcję, albo liczysz na szczęście i nie rezerwujesz biletów.

Przy czym mówimy o 4-miesięcznym wyprzedzeniu, więc opcja zmiany danych osobowych "max od 25.02" jest śmieszna, bo w gronie moich znajomych jest kobieta z terminem porodu na kwiecień i cholera wie, czy w czerwcu będzie miała taką samą jak dziś ochotę na zostawienie niemowlęcia na parę godzin. Full profeska.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...