Skocz do zawartości

Marynia jak rasowy polityk jest zupełnie inna przed wyborami niż po zwycięstwie i wsłuchuje się w protesty 518 przedstawicieli opozycji


krzysfiol

  

55 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam na trybunę C1 na Słowacja - Szwecja :)

w Kielcach sa jeszcze bilety na Anglia - Szwecja i Slowacja - Anglia, ale odechcialo mi sie (w sumie tylko na Polakach mi zalezalo) :P trzeba liczyc na jakas dodatkowa pule ze zwrotow albo popytac w Okregowym Zwiazku Pilki Noznej czy nie beda mieli jeszcze jakiejs puli oddzielnej.

Odnośnik do komentarza

Ja w ten sposób kupiłem 8 biletów na Włochów na czerwony sektor. Rozeszły się wśród znajomych natychmiast, więc zacząłem dokupywać z kont kolegów. Łącznie prawie pełne dwa rzędy będą pełne znajomych na meczu pełnym Milanistów, będzie fajna zabawa :)

EDIT: Z tego: https://www.laczynaspilka.pl/reprezentacja/reprezentacje-mlodziezowe/reprezentacja-mlodziezowa-u-21/ruszyla-sprzedaz-biletow-na-uefa-euro-u21-20171artykułu wynika, że sprzedaż ruszyła ok 9h temu (wedle google), czyli między 1 a 2 w nocy. To po kiego grzyba pisali, że rusza 21 lutego, skoro nie ruszyła o północy, nie w południe (jak kiedyś sprzedaż biletów na eliminacje), tylko o godzinie z dupy w środku nocy?

Odnośnik do komentarza

kurde, też chciałem kupić bilety na mecz Polaków :(

 

jeszcze kurwa się zbierałem z kupnem karnetu na Widzew i dopiero wczoraj kupiłem, już same chujowe miejsca zostały niestety :/

Licznik wskazuje 9357, co jest dość nieprawdopodobne, gdyby nie fakt, że mam ziomka bliżej klubu, to pomyślałbym, że większość to te fundowane, ale się okazuje, że ich się sprzedało poniżej 1000.

Odnośnik do komentarza

Ja w ten sposób kupiłem 8 biletów na Włochów na czerwony sektor. Rozeszły się wśród znajomych natychmiast, więc zacząłem dokupywać z kont kolegów. Łącznie prawie pełne dwa rzędy będą pełne znajomych na meczu pełnym Milanistów, będzie fajna zabawa :)

 

EDIT: Z tego: https://www.laczynaspilka.pl/reprezentacja/reprezentacje-mlodziezowe/reprezentacja-mlodziezowa-u-21/ruszyla-sprzedaz-biletow-na-uefa-euro-u21-20171artykułu wynika, że sprzedaż ruszyła ok 9h temu (wedle google), czyli między 1 a 2 w nocy. To po kiego grzyba pisali, że rusza 21 lutego, skoro nie ruszyła o północy, nie w południe (jak kiedyś sprzedaż biletów na eliminacje), tylko o godzinie z dupy w środku nocy?

Nigdy nie pracowałeś z IT, co? ;) Zawsze są jakieś obsuwy przy takich projektach, pewnie próbowali wystartować o północy, ale im się przesunęło. Zdecydowanie bardziej prawdopodobne niż teorie spiskowe o "kumatych" ;)

Odnośnik do komentarza

Pewnie chcieli ruszyć o północy, ale wiele ludzi tak myślało (widać po zapotrzebowaniu na bilety) i zapchało im serwery. To tylko PZPN, oni nawet mieli zwiechy serwera przy transmisji losowania par Pucharu Polski :D.

 

Do dystrybucji biletów po swoich nie potrzebują takich sztuczek :D.

Odnośnik do komentarza

Madden 17 - Bears story cd.

 

Po porazce 23-8 w WildCard z Redskins wiedzialem ze bedzie ciezko. Cap space byl ograniczony (kokosy zbija Romo, kokosy zbija Cutler) a pickow tyle co kot naplakal i to w zasadzie od 4 rundy. Po cieciach (polecial miedzy innymi Jay, zwalniajac 9 mln (6mln w dead money, ale nie bylo innego wyjscia). W drafcie polatalem dziury z tylu depth charta a w polowie preseasonu podpisalem Jamala Charlesa jako backup dla wiecznie polamanego Howarda.

 

Wiecznie polamany to jednak tytul przyslugujacy Romo. W pierwszym meczu zagrał 9 snapow, jakims cudem wygralismy z Vikings ale zlamal zebra wypadajac na 5 tygodni - akurat mial sie wyleczyc na bye week. Cody Cheek, dlugowlosy pieknis z Georgii przejal paleczke i zdarzalo mu sie grac dobrze, ale defens zawodzil i kiedy Romo wracal do gry w bye week mielismy znowu bilans 1-4 pod jego nieobecnosc. Z Tonym w skladzie wyszlismy na Giants, wytrzymal 1q i zlamal palec w stopie - out na 7 tygodni. Jednak bye week okazal sie kluczowy dla difensa, ktory nagle zaczal grac znacznie lepiej i w ciagu nastepnych 4 meczow zaliczyl 19 sackow. Cody Cheek otrzymal ogromne wsparcie od konia pociagowego Charlesa wspartego przez wracajacego Howarda, Alshon Jeffery zaczal lapac nieziemskie podania i zrobilo sie 3-4. Wtedy nastapil mecz z Vikings na Soldiers Field. Defensywna bitwa, ale cockup w coverage i na 1:51 przed koncem meczu Vikes prowadza 20-13. W nastepnym drive mialy miejsce dwie udane konwersje 4th down, w obu przypadkach bylo to 4th&10 a mimo to jakims cudem Cheek desperackimi podaniami trafial do celu. W koncu na 8 sek przed koncem Jeffery zdobyl TD i wyrownalismy. Udane losowanie, mamy pilke. Udaje sie dojechac do 39 jarda, co oznacza 50jardowy FG. Barth umieszcza go niemal w spojeniu poprzeczki ze slupem, tuz nad i wygrywamy. 4-4. Wygrany potem mecz z GreenBay z kontuzjowanym Rodgersem i nagle Bears bez swojego QB maja pierwsze miejsce w NFC North.

CDN :D

Odnośnik do komentarza

ciekawe czy weszlo opisze tę sprawę zakupu biletów. z tego co was czytam to opcje sa dwie: celowe działanie albo nieudolność. Gdyby to zrobiła poprzednia ekipa to by jechali z nimi równo. A Bonia to liżą po rudym jajku wiec mozliwe, że bedzie cisza albo lekko się zajakną na ten temat.

 

Na szczęscie nie planowałem żadnego kupna biletów bo młodzieżówka to jednak nie jest dla mnie tak do końca poważna piłka :P Troche lepsze niz mecze kobiet ;)

Odnośnik do komentarza

 

Trzeci dzień rozpoczynam od Strepsilsa :roll:

Od piątku walczę z gorączką - powoli udaje się mieć mniej niż 38 st. Przez weekend tylko momentami było mniej niż 39 kresek. Ostatni raz temperaturę wyższą niż 37,5 st. miałem gdzieś jeszcze w podstawówce - parada atrakcji :/

 

 

A podobno, jak zobaczyłeś rachunek z apteki, to wyzdrowiałeś w 20 sekund :keke:

Ja wczoraj też zachowałem się cebularsko - z kadr za pięć 13 dostałem info, że są pity do odbioru, a o 13 idzie mail do wszystkich i się ładnie wyrobiłem bez kolejki :P

 

wczoraj to ja panie już wysłałem rozliczenie roczne do US :wub: :)

 

Odnośnik do komentarza

 

 

Nigdy nie pracowałeś z IT, co? ;) Zawsze są jakieś obsuwy przy takich projektach, pewnie próbowali wystartować o północy, ale im się przesunęło. Zdecydowanie bardziej prawdopodobne niż teorie spiskowe o "kumatych" ;)

Serwery działały, strona bardzo szybko się uruchamiała o północy i nawet o 00:30. Wystarczyło wrzucić info, że ruszy sprzedaż o północy, to by ludzie czekali. Obsuwa bez podania godziny startu nie jest obsuwą, a dla ruszenia z programem o 01:05, jak tu podano, nie ma usprawiedliwienia. Sorry, to było zwykłe świństwo, które wytłumaczyć mogłyby tylko padnięte serwery, o czym nie było mowy - normalnie sobie hulałem po kupbilet i wczytywałem stronę dedykowaną.

Nawiasem mówiąc nawet na samym kupbilet nie było informacji o tym, że będzie sprzedaż biletów na euro, na stronie i na fejsie. Za duże partactwo, by o nie posądzać stronę z takimi doświadczeniami.

Twoje wyjaśnienie jest zatem całkowicie nieprawdopodobne.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...