Skocz do zawartości

Marynia jak rasowy polityk jest zupełnie inna przed wyborami niż po zwycięstwie i wsłuchuje się w protesty 518 przedstawicieli opozycji


krzysfiol

  

55 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

American Crime Story naprawdę okej serial, fajny klimat od początku.

 

W 2k mam juz dość realistyczne wyniki i grę, no ale jak przeglądam rostery to mam wrazenie, ze kontrola nad kazdym zespołem jako komisarz to jedyny sposob na normalną rozgrywkę :keke:.

Odnośnik do komentarza

Poluje na Alias Omnibus, ale na Amazonie cena oscyluje wokół 90€ i czas dostawy 2-5 miesięcy. Za pincet złotych to komiksu nie kupię, mimo, ze takie zbiorcze wydanie ma ponad 700 stron i spora wartość kolekcjonerska. Przynajmniej te pierwsze wydania, bo dodruki pewnie mniejsza.

Odnośnik do komentarza

No właśnie chyba nie jest, wcześniej była normalna prędkość. :D Z tego co widzę jest to raportowane już na supporcie EA - http://answers.ea.com/t5/Technical-Issues/Madden-17-Lag-Offline/td-p/5519444/page/4. W sumie w trybie solo, jak gram RB, to spoko, łatwiej na treningu ścieżki biegowe widać, ale drilly trwają za długo ;)

też mam ale byłem przekonany że to feature, bo dzieje się tak tylko w czasie tej części tutorialowej, więc uznałem że to tak ma być, żebyś se na slow motion widział jak gap assignment działa, albo jak się ready robi :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...