Skocz do zawartości

Marynia jak rasowy polityk jest zupełnie inna przed wyborami niż po zwycięstwie i wsłuchuje się w protesty 518 przedstawicieli opozycji


krzysfiol

  

55 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Sama Amiga teraz tez pewnie sporo kosztuje a pewnie wiele osób wywaliło do śmieci wraz z rozwojem sprzętu. Zresztą podobnie że starymi samochodami. Kilka lat temu widziałem w ogłoszeniach motoryzacyjnych malucha za 30 tysięcy. A ile osób się ich pozbyło jeszcze płacąc za złomowanie? :D

Tyś jest synek niereformowalny. Sprawdzenie tego zajmuje 5 sek. Amiga - no zostaniesz miliarderem:

 

http://allegro.pl/stare-komputery-amiga-77928

Odnośnik do komentarza

za 6k? to co to za amiga?


 

Sama Amiga teraz tez pewnie sporo kosztuje a pewnie wiele osób wywaliło do śmieci wraz z rozwojem sprzętu. Zresztą podobnie że starymi samochodami. Kilka lat temu widziałem w ogłoszeniach motoryzacyjnych malucha za 30 tysięcy. A ile osób się ich pozbyło jeszcze płacąc za złomowanie? :D

Tyś jest synek niereformowalny. Sprawdzenie tego zajmuje 5 sek. Amiga - no zostaniesz miliarderem:

 

http://allegro.pl/stare-komputery-amiga-77928

 

A Malacze za 30 k to unikaty - fabrycznie nowe modele.

Odnośnik do komentarza

 

Sama Amiga teraz tez pewnie sporo kosztuje a pewnie wiele osób wywaliło do śmieci wraz z rozwojem sprzętu. Zresztą podobnie że starymi samochodami. Kilka lat temu widziałem w ogłoszeniach motoryzacyjnych malucha za 30 tysięcy. A ile osób się ich pozbyło jeszcze płacąc za złomowanie? :D

Tyś jest synek niereformowalny. Sprawdzenie tego zajmuje 5 sek. Amiga - no zostaniesz miliarderem:

 

http://allegro.pl/stare-komputery-amiga-77928

Na telefonie jestem dlatego nie sprawdzałem. Ale jak dałeś linka to widzę egzemplarze w cenie ponad 1000 zł. No tanie to nie jest jak na mój gust.
Odnośnik do komentarza

 

Doskonale rozumien Ajera winyle Ojca trzymam jak relikwie ;) Za 30 lat będzie to warte tysiące :)

 

No chyba właśnie nie rozumiesz.

 

 

Jak bym miał gramofon to bym trzymał a za 30 lat trzymanie winyli było by marnotractwem ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

Doskonale rozumien Ajera winyle Ojca trzymam jak relikwie ;) Za 30 lat będzie to warte tysiące :)

 

No chyba właśnie nie rozumiesz.

 

 

Jak bym miał gramofon to bym trzymał a za 30 lat trzymanie winyli było by marnotractwem ;)

 

 

Czym? :-k

Odnośnik do komentarza

 

 

Doskonale rozumien Ajera winyle Ojca trzymam jak relikwie ;) Za 30 lat będzie to warte tysiące :)

 

No chyba właśnie nie rozumiesz.

 

 

Jak bym miał gramofon to bym trzymał a za 30 lat trzymanie winyli było by marnotractwem ;)

 

To samo mówili ludzie, którzy w latach 90. trzymali winyle, a tu proszę, boom i są znowu ;)

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem pierwszy odcinek Westworld, muzyka <3 Ramin Djawadi to mistrz!

Fajnie też są pokitrane znane utwory w wykonaniu pianinka. Polecam najpierw posłuchać w odcinkach, zgadywać, a dopiero później spojrzeć czy miało się rację :)

Odnośnik do komentarza

 

Obejrzałem pierwszy odcinek Westworld, muzyka <3 Ramin Djawadi to mistrz!

Fajnie też są pokitrane znane utwory w wykonaniu pianinka. Polecam najpierw posłuchać w odcinkach, zgadywać, a dopiero później spojrzeć czy miało się rację :)

 

O tym właśnie mówię ;) W pierwszym odcinku bez problemu wyłapałem Black Hole Sun i Paint It Black :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...