Skocz do zawartości

Marynia jak rasowy polityk jest zupełnie inna przed wyborami niż po zwycięstwie i wsłuchuje się w protesty 518 przedstawicieli opozycji


krzysfiol

  

55 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Nie no, ja nie zamierzam sprzedawać tego zegarka. Tak jak ja mam go po dziadku tak kiedyś ja liczę przekazać wnukowi i stworzyć fajną tradycję w rodzinie.

A jak będzie wnuczka?

 

 

To będzie miała pecha nosząc męski zegarek.

 

do tego czasu się te wszystkie gendery czy inne gówna upowszechnią, że nikt nawet nie zauważy ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

z biologicznego punktu widzenia to 99,99% gatunków wymarło

bo wyparły je inne gatunki silniejsze, lepiej przystosowane.

 

 

 

nieprawda, to powszechna "miskoncepcja" nt. ewolucji

 

ewolucja to drzewo, każda gałąź idzie swoja drogą i z czasem się zmienia, dzieli no nowe gałęzie itp. - bardzo ciężko o gatunek, który nie zmienił się od milionów lat, owszem są takie i wcale nie są silniejsze czy lepiej dostosowane od innych

 

Jak pisał wielki krakowianin, Stanisław Lem, na dnie Rowu Mariańskiego żyją ru-ru-rurkowce.... ;)

Ajer, wnukowi opowiedz historię o zegarku jak z Pulp Fiction, wtedy na pewno nie sprzeda ;)

 

https://pbs.twimg.com/media/C5HMfi3WMAAF3gw?format=jpg&name=large

Jak im się papież w zdjęcie wciął :keke:

nk rzułtom

Odnośnik do komentarza

I serio myślisz, że wnuczek (zakładam, że za ok. 40 lat) będzie nosić stary zegarek jak już teraz są różne Smartwatche itp. Na półce fajnie coś takiego mieć, ale wątpię czy młodzież doceni taka tradycję :D

 

Już teraz są te smartwatche itd., a ja wolę nosić klasyczny zegarek, bez żadnych nowych technologii.

 

W ogóle, zegarek i okulary to jedyne elementy biżuterii jakie obecnie na sobie widzę. Nie wiem, raczej nie mógłbym założyć jakiegoś ozdobnika na palec czy coś podobnego. Chociaż, jak wygram Super Bowl to może... :-k

Odnośnik do komentarza

 

I serio myślisz, że wnuczek (zakładam, że za ok. 40 lat) będzie nosić stary zegarek jak już teraz są różne Smartwatche itp. Na półce fajnie coś takiego mieć, ale wątpię czy młodzież doceni taka tradycję :D

Już teraz są te smartwatche itd., a ja wolę nosić klasyczny zegarek, bez żadnych nowych technologii.

 

W ogóle, zegarek i okulary to jedyne elementy biżuterii jakie obecnie na sobie widzę. Nie wiem, raczej nie mógłbym założyć jakiegoś ozdobnika na palec czy coś podobnego. Chociaż, jak wygram Super Bowl to może... :-k

Też noszę zwykły zegarek że wskazówkami ale weź pod uwagę że mówimy o kolejnych 40 latach. Z zegarków wskazowkowych już pewnie nikt nie będzie umiał korzystać poza starymi pierdzielami w naszym wieku.
Odnośnik do komentarza

 

Wystarczyło wyłączyć TT na jeden dzień i... już, kolejna gownoburza. Tym razem Miroslawski wyrzucił Stanowskiego z programu, który Krzysiu stworzył :keke:

sam powód mocno daje do myślenia

 

Dla mnie w ogóle początek ich współpracy był zaskoczeniem. Jeden drugiego nie szanuje, publicznie kilka razy się kąsali wzajemnie, za plecami również nie wypowiadali się o sobie w superlatywach itd. Wiedziałem, że koniec tego związku będzie burzliwy, ale obstawiałem, że to Stanowskiemu coś odbije i że stanie się to do końca roku. A tak, przegrałem zakład :)

 

 

poza starymi pierdzielami w naszym wieku.

 

... i wnuczką Ajera.

Odnośnik do komentarza

I serio myślisz, że wnuczek (zakładam, że za ok. 40 lat) będzie nosić stary zegarek jak już teraz są różne Smartwatche itp. Na półce fajnie coś takiego mieć, ale wątpię czy młodzież doceni taka tradycję :D

 

No wiesz co, jest coś takiego jak wychowanie i tradycja, czemu by nie? Wiadomo, że się nie przekręcę w grobie jak nie będzie nosić, ale myślę, że przekazując fajną historię to doceni. Wszyscy w rodzinie doceniamy takie historie i przywiązanie, a to będzie moja krew w części więc swojemu dzieciakowi przekaże i tak dalej. Mam znajomych, którzy mają parę zabawek po pradziadkach, które z 60 lat minimum mają, ich dzieci dalej się tym bawią.

 

Ale tak jak mówię - nie przejmuje się tym, ot byłoby fajnie.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...