Skocz do zawartości

Marynia mierzwi w zamyśleniu włosy odciętej głowy 517 ofiary. Myśli o fretkach i przemijaniu.


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ta degustujaca piwo Vamiego na filmiku ma chyba gigantyczne cycki, do tego żłopie piwsko. Czego chcieć więcej :D

 

 

wszedłem na komentarze pod filmikiem, i cóż, żadnego rozczarowania - ani jednej opinii na temat piwa, za to wszystkie o duperkach :) ja wiem, że to żadne odkrycie, ale wystarczy dać Panią, cycka, i już się wyświetlenia nabijają :-k

Odnośnik do komentarza

 

Tyle ile mogę to pracuje ale ciężko połączyć studia dzienne z robotą :P

Jahu, skoro sytuacja rodzinna jest taka turbo-ciężka, to może warto pomyśleć o urlopie dziekańskim i pracy na pełen etat? ;)

Moja praca nie spłaci tysięcy długów ;)

Zresztą nie chcę o tym rozmawiać.

Odnośnik do komentarza

 

Kup konsolę mówili, wkładasz płytkę i grasz mówili i niby mieli rację, ale w Batka wczoraj nie było sensu się zagłębiać, bo do działania opcji sieciowych potrzebny był malutki patch. Tylko 6 gb :keke:

Na Batmana: Arkham Knight miałem straszną zajawkę, bo obejrzałem ostatnio film i mnie naszło. Zainstalowałem, pograłem, ale... No właśnie, zajawko szybko minęła. Nie wciągnął mnie jakoś strasznie. Po prostu mnie nudzi z każdą, kolejną misją. Sklep bandziorów, zrób coś tam, wsiadaj do batmobila, rozwal czołgi i w kółeczko. Historia jest nawet ciekawa, ale nawet nie mam parcia, żeby dowiedzieć się, kto jest Rycerzem Arkham.

 

Ja zacząłem grać w Arkham Asylum i miałem identyczne odczucia. Wynudziło mnie strasznie, chociaż zachwytów nad grą było co nie miara.
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...