Skocz do zawartości

Marynia mierzwi w zamyśleniu włosy odciętej głowy 517 ofiary. Myśli o fretkach i przemijaniu.


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

Monitor naprawiony :D! Znalazłem serwis rtv z bardzo miłym i fachowym gościem, wczoraj wieczorem zanioslem, dzisiaj już naprawił za 8 dyszek :). Byłem wcześniej w innym serwisie to koleś na moją sugestie, że może to jakaś pierdola i uda się coś poniżej 100 bo drożej to mi się raczej nie opłaca powiedział, że ooo za mniej niż 100-200 zł to nikt ci tego nie ruszy i jak pierdoła to niech se sam naprawiam (to cytat xd). Nic dziwnego, że klitka tego jebanego gbura wygląda jak z kraju trzeciego świata z tona błota na podłodze, a lokal miłego fachowca nowocześnie, zachęcająco i schludnie.

Także polecam serwis rtv w Łodzi na zgierskiej 10 :).

Odnośnik do komentarza

to nie błąd, to kreacja artystyczna


Monitor naprawiony :D! Znalazłem serwis rtv z bardzo miłym i fachowym gościem, wczoraj wieczorem zanioslem, dzisiaj już naprawił za 8 dyszek :). Byłem wcześniej w innym serwisie to koleś na moją sugestie, że może to jakaś pierdola i uda się coś poniżej 100 bo drożej to mi się raczej nie opłaca powiedział, że ooo za mniej niż 100-200 zł to nikt ci tego nie ruszy i jak pierdoła to niech se sam naprawiam (to cytat xd). Nic dziwnego, że klitka tego jebanego gbura wygląda jak z kraju trzeciego świata z tona błota na podłodze, a lokal miłego fachowca nowocześnie, zachęcająco i schludnie.
Także polecam serwis rtv w Łodzi na zgierskiej 10 :).

dzięki, jak mi się kiedyś spierdoli monitor w Łodzi, to właśnie tam go zaniosę :)

Odnośnik do komentarza

BTW hołk, to nie mogłeś użyć mojego kodu do darmowego przejadu? :/ uberwrubel łatwy do zapamiętania, bo się rymuje he he he

A za ile ten twój przejazd?

Trzeba mieć tylko nowy nr tel i inne imię podać, jedna karta może być podpięta do kilku kont. W pewnym momencie na psa zakładałem xd

Odnośnik do komentarza

 

 

ja bym chciał wymienić domofon i nie wiem jaki wybrać. czym się różni dwużyłowy od czterożyłowego?

 

Nie no, żartowałem, podłączałem jeden, ale z trudnościami. Przepraszam za zmylenie :D

 

Oszukista ;(

 

 

Nie no, sprawdzałeś po prostu czy Ci się kabelki nie poluzowały ;) ? Pierwsze co to upewnić i mocniej przykręcić i po swojej stronie mieć pewność. Żeby potem móc zwalić na zarządcę budynku jeśli nie działa dalej :D

Odnośnik do komentarza

 

BTW hołk, to nie mogłeś użyć mojego kodu do darmowego przejadu? :/ uberwrubel łatwy do zapamiętania, bo się rymuje he he he

A za ile ten twój przejazd?

Trzeba mieć tylko nowy nr tel i inne imię podać, jedna karta może być podpięta do kilku kont. W pewnym momencie na psa zakładałem xd

 

O ile się nie mylę obydwaj dostajemy po 25 zł.

Odnośnik do komentarza

Oj, coś poszło nie tak... Serwis Netflix otwarty na wielu kartach

Wyświetlasz serwis Netflix w więcej niż jednej przeglądarce lub na więcej niż jednej karcie. Zamknij pozostałe karty lub przeglądarki, a następnie odśwież stronę.

 

Jeśli ten błąd będzie nadal występować, może być konieczne ponowne uruchomienie komputera.

 

 

 

 

Ee lipa, mam chwilowo neta bez limitu na jeden dzień i chciałem sobie buforowaćw przeglądarce filmy, a tu się nie da.

Odnośnik do komentarza

Oj, coś poszło nie tak... Serwis Netflix otwarty na wielu kartach

Wyświetlasz serwis Netflix w więcej niż jednej przeglądarce lub na więcej niż jednej karcie. Zamknij pozostałe karty lub przeglądarki, a następnie odśwież stronę.

 

Jeśli ten błąd będzie nadal występować, może być konieczne ponowne uruchomienie komputera.

 

 

 

 

Ee lipa, mam chwilowo neta bez limitu na jeden dzień i chciałem sobie buforowaćw przeglądarce filmy, a tu się nie da.

 

Na komórce możesz zapisywać do offline

Odnośnik do komentarza

 

 

BTW hołk, to nie mogłeś użyć mojego kodu do darmowego przejadu? :/ uberwrubel łatwy do zapamiętania, bo się rymuje he he he

A za ile ten twój przejazd?

Trzeba mieć tylko nowy nr tel i inne imię podać, jedna karta może być podpięta do kilku kont. W pewnym momencie na psa zakładałem xd

O ile się nie mylę obydwaj dostajemy po 25 zł.
E to na nowym koncie mam kurs za 50, a ubera używałem tylko do dłuższych podróży
Odnośnik do komentarza

 

BTW hołk, to nie mogłeś użyć mojego kodu do darmowego przejadu? :/ uberwrubel łatwy do zapamiętania, bo się rymuje he he he

A za ile ten twój przejazd?

Trzeba mieć tylko nowy nr tel i inne imię podać, jedna karta może być podpięta do kilku kont. W pewnym momencie na psa zakładałem xd

Mój na 60 ziko jak by ktoś chciał ;)
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...