Skocz do zawartości

Marynia mierzwi w zamyśleniu włosy odciętej głowy 517 ofiary. Myśli o fretkach i przemijaniu.


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

 

http://weszlo.com/2017/02/11/trenuja-u-dzieci-ludzi-ktorym-dawalem-kiedys-nos/

 

me_who, rzeczywiście w Kaliszu tak niebezpiecznie? :-k

kurde, fajne są te wywiady na weszło :-k

 

A mnie się wydaję, że wszystkie podobne. Mamy do wybory byłego gangstera, który kiedyś był uważany za margines i który powinien się wstydzić tego, co robił, a nie chwalić w wywiadach lub byłego piłkarza, który przyznaje jak był głupi jeszcze kilka lat temu i jak bardzo dostał od życia po dupie.

 

Nie przeczę, że może i ciekawe, ale bardziej z tego względu, że są to osoby z zupełnie innej bajki niż Ty, czy ja.

 

Po drugiej stronie był np. wywiad z Waczyńskim. Nudniejszego nie można było zrobić. A pytanie do zawodnika o czym myśli podczas rzutu to... :lol:

Odnośnik do komentarza

 

Po drugiej stronie był np. wywiad z Waczyńskim. Nudniejszego nie można było zrobić. A pytanie do zawodnika o czym myśli podczas rzutu to... :lol:

 

Nie czytam od jakiegoś czasu weszło, bo trochę denerwuje mnie ich retoryka, ale po kwiatku, który napisałeś, aż zajrzałem w ten wywiad. O esu... czy chodziłeś na dyskoteki do krzywego domku, litości :lol:

Odnośnik do komentarza

Dziś opracujemy betę For Honor. Zapowiada się przednio, bo Chivalry ma tak pojebany skill required, że to się w głowie nie mieści :)

 

Darmowa beta? Bo gra fajnie się zapowiada.

 

 

 

Mój znajomy też pisze dla weszło, ale w inne sporty.

Odnośnik do komentarza

 

Nie ma to jak uwarzyć sobie porter bałtycki, zajadając jajecznicę z bekonem i cebulą, oglądając skoki w Sapporo :wub:

Oglądanie skoków to sportowy odpowiednik jedzenia z duralexu :D

 

Nie obrażaj kibiców skoków! Jak by nie Adaś to by mniej dzieci było!

:D

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...