Skocz do zawartości

Marynia mierzwi w zamyśleniu włosy odciętej głowy 517 ofiary. Myśli o fretkach i przemijaniu.


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

Ojezu, ale jestem zmęczony/zrelaksowany. Jacuzzi, basen, sauna sucha, sauna parowa... genialne, mógłbym tak codziennie (chyba).

 

A za sekundę powinna być pizza :) Panowie Łódź jak oceniacie mój wybór Presto z Piotrkowskiej? Kiedyś ją jadłem i mi smakowała, więc zamówiłem i zobaczymy.

 

BTW ZAMÓWIŁEM HAWAJSKOOOOOOOOO

Odnośnik do komentarza

Pierwsze 3 pytania w milionerach nigdy nie powinny się tam pojawić :|

 

To pytanie co babka dostała na dzień dobry czyli kto prowadził pierwszą edycję, to ja też miałem jako pierwsze jak tam siedziałem.

 

Swoją drogą wkurwiające jest, że za 125k dają geograficzny banał, a za 10k było co Kaczyński po nocach ogląda. Bez sensu.

Odnośnik do komentarza

Ojezu, ale jestem zmęczony/zrelaksowany. Jacuzzi, basen, sauna sucha, sauna parowa... genialne, mógłbym tak codziennie (chyba).

 

A za sekundę powinna być pizza :) Panowie Łódź jak oceniacie mój wybór Presto z Piotrkowskiej? Kiedyś ją jadłem i mi smakowała, więc zamówiłem i zobaczymy.

 

BTW ZAMÓWIŁEM HAWAJSKOOOOOOOOO

Presto spoko, ale tylko z Piotrkowskiej 67, dwie pozostałe braliśmy kiedyś w pracy i były słabe :)

Odnośnik do komentarza
Tak w ogóle to chciałem się pochwalić, że zacząłem 11-dniowy urlop. Przeraża mnie trochę jutrzejszy powrót w polskie realia pogodowe. Nie mam nawet butów na takie warunki

 

Spoko, na ulicach sporo młodzieży w Air Maxach i Fluxach, i jakoś dają radę :cool:

Odnośnik do komentarza

 

Ojezu, ale jestem zmęczony/zrelaksowany. Jacuzzi, basen, sauna sucha, sauna parowa... genialne, mógłbym tak codziennie (chyba).

 

A za sekundę powinna być pizza :) Panowie Łódź jak oceniacie mój wybór Presto z Piotrkowskiej? Kiedyś ją jadłem i mi smakowała, więc zamówiłem i zobaczymy.

 

BTW ZAMÓWIŁEM HAWAJSKOOOOOOOOO

Presto spoko, ale tylko z Piotrkowskiej 67, dwie pozostałe braliśmy kiedyś w pracy i były słabe :)

 

No to git :) tylko chuj mają 30 min opóźnienia, nie ma to jak zamawiać pizzę w dzień pizzy :kekeke:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...