Skocz do zawartości

Marynia mierzwi w zamyśleniu włosy odciętej głowy 517 ofiary. Myśli o fretkach i przemijaniu.


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

jak już sobie znalazłem lodówkę, która w sumie spełnia moje wymagania (pod kątem technicznym), a później wszedłem w internety żeby poczytać o opiniach... totalny misz-masz.

Dej link.

 

Poza tym warto popytać w marketach elektronicznych, bo tam ludzie mają ogromną wiedzę. Tylko to też zależy na kogo trafisz. Np. miałem upatrzoną pralkę Electroluxa w Saturnie, ale chciałem, żeby mi koleś jeszcze doradził. To ten nie dość, że mi nic nie powiedział, to jeszcze chciał wcisnąć egzemplarz w wystawy. Jak mu powiedzieliśmy, że nie chcemy z wystawy odpowiedział: "BO?!". Więc wyszliśmy i pojechaliśmy do innego Saturna, tam nam koleś powiedział dosłownie wszystko o tej pralce, wady i zalety, jak zamontować, co dokupić itp. Więc z tym też trzeba mieć szczęście.

Odnośnik do komentarza

tak zmieniając temat, wrociłem we wtorek z tej imprezy integracyjnej, kurwa taki jebitny hotel, że ja się cały czas zastanawiam jak im się to zwraca :-k ani tam kurwa akwenu wodnego nie ma, środek niczego... 6 piętrowe wielkie ustrojstwo, basen, sauna, dwa czy trzy kluby (mniejsze badź większe), rozgległy ten budynek, ileś sal konferencyjnych, restauracje, bary... no niby tam repreza Polski w rugby stacjonuje, no ale kurde ile oni takich zgrupowań mają

Odnośnik do komentarza

BTW - tak jak lubiłem O'Driscolla oglądać na boisku, lubię go jako eksperta, tak jako komentator się nie bardzo sprawdza - ostatnio oglądałem jakiś mecz (czyżby Szkocja - Irlandia? albo jakiś Leinster?) gdzie był tym trzecim i za każdym razem jak dostawał głos, to starał się przekazać jak najwięcej w jak najkrótszym czasie i brzmiało to jak czytanie z kartki :|

Odnośnik do komentarza

W tym hotelu ciągle coś tam się dzieje. Znajomy z branży wypożyczania sprzętu na imprezy (typu dmuchane zamki, trampoliny, symulatory dachowania i w chuj innych tego typu rzeczy). W sezonie letnim (marzec-pazdziernik) ma 2-3 weekendowe wyjazdy ze sprzętem do tego hotelu na miesiąc + w środku tygodnia też. Większość to imprezy firmowe/integracyjne.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...