Skocz do zawartości

Marynia mierzwi w zamyśleniu włosy odciętej głowy 517 ofiary. Myśli o fretkach i przemijaniu.


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

Wracając do stłuczki, to gość chciał dzwonić na policję, mimo iż nie było śladu prawie żadnego na jego zderzaku, namówiłem go, że bez sensu dzwonić. Ale i tak spisał moje dane do ubezpieczyciela :/ chciałem mu dać kasę, ale się nie zgodził :/

Trzeba było tego pieszego łapać :)

 

Ze ktoś kasy nie chciał to się nie dziwię. Jak jeszcze jeździłem Tico to kiedyś mi wjechał gość w tył i odpuściłem bo puknięcie było lekkie i śladu żadnego nawet na zderzaku nie było tylko się odpial z zaczepów. Okazało się po kilku miesiącach, że podwozie mam mocno pogiete i nawet nie warto naprawiać biorąc pod uwagę wartość samochodu.

Odnośnik do komentarza

Wracając do stłuczki, to gość chciał dzwonić na policję, mimo iż nie było śladu prawie żadnego na jego zderzaku, namówiłem go, że bez sensu dzwonić. Ale i tak spisał moje dane do ubezpieczyciela :/ chciałem mu dać kasę, ale się nie zgodził :/

Nie byłeś w stroju służbowym zakładam? :>

Odnośnik do komentarza

No ja wiem, że FA powstał po to aby w przerwach puszczać reklamy. Ale to Amerykanie twierdzą, że w soccerze nic się nie dzieje.

Bo w sokerze jest: Ty do mnie, ja do Ciebie ;)

A w FA szybko idzie i co chwila coś innego. Nawet reklamy :keke:

Odnośnik do komentarza

Kurwa steam mi się nie chcę włączyć :(

Pobiera aktulke włącza się okienko logowania i po wpisaniu nazwy i hasła nic się nie dzieje a steama nawet nie ma w procesach w menago urządzeń :/

Jakieś pomysły?

I to nie karta graficzna :P

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...