Skocz do zawartości

Marynia mierzwi w zamyśleniu włosy odciętej głowy 517 ofiary. Myśli o fretkach i przemijaniu.


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki wszystkim.

Babcia miała swoje lata (85), ale mimo wszystko zawsze jest sie zaskoczonym TYM telefonem. Najbardziej mi żal, ze zmarła sama w szpitalu, a nie wsrod bliskich, w domu, gdzie spędziła całe nieomal życie. Nawet nie wiem czy zdążyła przyjąć ostatnie namaszczenie, co byłoby dla niej zapewne bardzo ważne. W ogóle wszystko poszło błyskawicznie. W piątek zabrali ja do szpitala, w sobotę miała wstępne badania, wczoraj odwiedziły ja wszystkie dzieci, a w nocy już był koniec.

Odnośnik do komentarza

Dla wszystkich, którym podobał się humor w What We Do in the Shadows polecam nowy film od tego samego reżysera Hunt for the Wilderpeople. Tak się robi kino kurwa.

na fw widziałem i mnie zaciekawilo, ale mam pare wazniejszych do obejrzenia

Odnośnik do komentarza

Miałem delikatną stłuczkę dzisiaj :/ wyjeżdżałem z podporządkowanej, i nagle gościowi przede mną jakieś dziecko wyskoczyło na jezdnię, niestety nie zdążyłem wyhamować :/ ale najgorsze jest to, że zgubiłem tablicę rejestracyjną. Po stłuczce normalnie była na miejscu, ale widocznie musiała się poluzować i gdzieś wypaść :/ nie znalazłem jej po drodze. Jutro pójdę do wydziału komunikacji :/

Odnośnik do komentarza

Scarface oglądałem dość niedawno, fajny dramat o rise&fall american dream, nawet pomaga to, że Montana jest mocno antypatyczny. Później zobaczyłem gameplay Scarface'a i... w zasadzie z fimu wzięli tylko bohatera i zrobili strzelankę-rozwalankę. IMO nie warto nawet próbować.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...