Skocz do zawartości

Marynia mierzwi w zamyśleniu włosy odciętej głowy 517 ofiary. Myśli o fretkach i przemijaniu.


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

http://i.imgur.com/eqjmRLz.jpg

 

Jedna z większych wtop transferowych w karierze, co prawda kosztował niewiele - 1.2m €, ale grał trochę w Hiszpanii, a scout strasznie się nim jarał. A tutaj sezon dobiega końca a on bez gola. Pytanie - sprzedawać czy gdzieś wypożyczyć jeszcze na sezon?

Ja bym sprzedał z dużym % od następnego transferu

Odnośnik do komentarza

 

Właśnie mam 19 stopni za oknem, szał :D

 

eh, dajcie mu bana :/

 

dwa dni, maksymalnie 3 by mi się przydały ciepła... sprawdzę sobie z ciekawości bilety gdzieś, gdzie jest ciepło

 

Gorzej, że w przyszły piątek muszę się przestawić na polskie temperatury. Będzie mały szok termiczny.

Odnośnik do komentarza

 

 

Właśnie mam 19 stopni za oknem, szał :D

 

eh, dajcie mu bana :/

 

dwa dni, maksymalnie 3 by mi się przydały ciepła... sprawdzę sobie z ciekawości bilety gdzieś, gdzie jest ciepło

 

Gorzej, że w przyszły piątek muszę się przestawić na polskie temperatury. Będzie mały szok termiczny.

 

Pocieszę, że w Polsce już cieplej. Niby też duża różnica, ale mimo wszystko te 2-3 stopnie to już nie jest -15, jak 2 tygodnie temu :keke:

Odnośnik do komentarza

nie wiem czemu chcesz pocieszać, skoro w nadchodzącym tygodniu znowu -6 :>

Wolałem o tym nie wiedzieć :>

W Krakowie jak jeszcze większy mróz się zrobi to idąc będzie trzeba rozpychać przed sobą powietrze. Może nawet zrobi się z tego za jakiś czas dyscyplina sportowa "chód żabką".

Odnośnik do komentarza

Ja jebię, ale mam w tej Lechii zarząd zajebisty, musiałem się targować, żeby pozwolili mi zatrudnić więcej trenerów i z łaską się zgodzili, teraz zamiast pięciu mogę zatrudnić sześciu. Wcześniej poprosiłem o rozbudowę obiektów treningowych to dopiero jak zacząłem marudzić w prasie to się zgodzili. Dobrze że chociaż ta opcja działa.

Odnośnik do komentarza

Śniło mi się w ogóle, że wylosowuje super zajebiste karty z paczki w FIFIE na PS4, co jest trochę dziwne, bo z Ulitmate Team nie miałem już styczności jakieś 2 lata :-k

Podświadomość ty kurwo co próbujesz mi powiedzieć

Parę dni temu śniło mi się że byłem w jakimś hotelu w Rosji i do mojego pokoju przez balkon wdarł się niedźwiedź :|

Odnośnik do komentarza

 

Przeglądam właśnie super express u rodziców, a tam zapowiedź super bowl - na całą stronę. Fajnie, tylko jako Matta Ryana 32l. "Sokoły" podpisano zdjęcie Matthewsa z Eagles, nawet w zielonym stroju z napisem :keke:

#notmyjob #ptaktoptak

Ja czekam na informacje ile pieczonych skrzydełek i hotdogow w tym roku zjedzą Amerykanie, oraz ile kosztuje minuta reklamy, bo to zawsze najbardziej jara korespondentow polskich mediów w USA.

 

Było już wczoraj w PS ;)

"Liczby, które powinieneś znać przed tym spotkaniem":

http://www.przegladsportowy.pl/przegladane,final-super-bowl-2017-droga-do-finalu,artykul,755355,1,13295.html

Odnośnik do komentarza

Śniło mi się w ogóle, że wylosowuje super zajebiste karty z paczki w FIFIE na PS4, co jest trochę dziwne, bo z Ulitmate Team nie miałem już styczności jakieś 2 lata :-k

Podświadomość ty kurwo co próbujesz mi powiedzieć

że o dobrym dropie z paczek w fifie możesz co najwyżej sobie pośnić

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...