Skocz do zawartości

Marynia mierzwi w zamyśleniu włosy odciętej głowy 517 ofiary. Myśli o fretkach i przemijaniu.


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

Uwielbiam nowe technologie <3 Właśnie od 3h oglądam sobie na TV transmisję live z turnieju Counter Strike'a, która leci z mojej komórki na telewizor ;)

Zgadza sie. 2 tygodnie temu byli u nas znajomi. Robilismy sushi i pilismy a na tv lecial sobie w eleganckiej jakosci mecz Flyers :) Ja akurat zazwyczaj castuje z pc, ale w sumie wszystko co jest podlaczone do domowej sieci jest w stanie obsluzyc tv.

Odnośnik do komentarza

 

Dzięki, w sumie nie pomyślalem o tym od razu, ale wiesz jak to jest, adrenalina mi natychmiast skoczyła i nawet na początku bólu nie odczuwałem a teraz jest coraz gorzej.

 

Jeszcze może rozejrzyj się, czy nie ma kamer w pobliżu, które łapią tamto miejsce :-k Warto się udać do właściciela i poprosić o udostępnienie nagrania.

 

już nie emitują "Śmiechu warte"

 

btw. znając moje szczescie pewnie ryjem bym zajebał w przednia czesc ramki :/

Odnośnik do komentarza

Eh, chyba zainwestuję w oczyszczacz powietrza, ta cała nagonka medialna działa mi na psychę :/

Pomijając kwestie smogowe - jakieś pół roku temu kupiłem nawilżacz z oczyszczaczem powietrza i paroma filtrami antyalergicznymi i poprawa komfortu życia jest właściwie natychmiastowa. Spore to bydle, ale śpi się o wiele lepiej, na co dzień też przyjemniej się żyje w mieszkaniu. Też to uświadamia, w jakich warunkach się żyło, skoro (pewnie przez książki) bez nawilżania ma się jakieś 45-50% wilgotności, a dobrze mieć nawet ponad 70%.

Odnośnik do komentarza

był u mnie ziomek wczoraj, urwaliśmy głowę, on se poszedł, a ja jeszcze się dobijałem drinkiem zajadając chrupki, no i oglądając transmisję e-sportu. i umarłem na salonach, rano mnie cuciła narzeczona :-k i oczywko stream już był offline

 

ale cześć

Odnośnik do komentarza

 

Jeny, jak mnie wciągnęła Yakuza 0, będzie grane do nieprzytomności chyba :keke:

 

Czyli juz doszedles do minigierki "papier, nozyce, kamien"? :keke:
Jeszcze nie, ale może mnie ten ziomek co Wam wysyłałem skrina wprowadzi w podziemny świat papieru, nożyc i kamienia :keke:

Nie spotkałem gry z taka ilością rozpraszaczy w postaci minigierek. To jest jakiś szaleństwo :D

Odnośnik do komentarza

Wróciłem z pierwszej przymiarki garnituru szytego na miarę. Kuuuurna, to jest jednak inna jakość, nie do porównania...

 

Chuj, domofon jednak nie działa :lol: albo nie dokręciliśmy czegoś (mocno możliwe) bo wywołanie i mikrofon działają, nie działa tylko otwieranie furtki, albo coś jest nie halo z kablami w centrali i trzeba zarządcę zmotywować.

Odnośnik do komentarza

Na tv. Malinke mam podlaczona do tv w sypialni. Szczerze to nie spotkalem sie z sytuacja zeby castowac na malinke :-k Wlasciwie wszystko jestem w stanie na malince znalezc, ale taki casting czasami moglby sie przydac.

 

No właśnie dlatego pytam. :D

 

Ja co prawda kiedyś eksperymentowałem ze streamowaniem z telefonu (torrent player) na malinkę poprzez DLNA bodajże jakąś apką, i zadziałało, ale łapało lagi i nie wiem, czy to wina mojej malinki (bo mam B+, czyli dwie generacje temu), czy sieci, czy ogólnie tak to tylko ma szansę działać.

 

W sumie mam lepszy router teraz, to może spróbuję jeszcze raz :-k

 

@Gabe: tak aprospos - masz jakies nowe, ciekawe addony itp?

 

Korzystam w zasadzie tylko z mrknow i specto, obie z repozytorium filmkodi, nie wiem czy są nowe, ale ciekawe na pewno :D

Odnośnik do komentarza

A mi przed chwilą wyszła zabawna chociaz nieplanowana dwuznaczność. Spotkałem byłą pracownicę. Przywitała się, a ja jej nie poznałem bo miała twarz do połowy owiniętą szalikiem. Powiedziałem po powitaniu "przepraszam, ale w ubraniu Cie nie poznalem". Dopiero po kilku minutach dotarło do mnie co palnąłem :keke:

Odnośnik do komentarza

Sprobuj i daj znac. Ja co prawda mam ta nowa malinke, ale ona bogiem szybkosci tez nie jest :/ Jak widze na youtube jak ktos uzywa kodi i wszystko mu szybko smiga, to wiadomo ze robi to na windowsie ;)

 

 

Co do addonow, to ja oprocz tego co podales, czesto uzywam jeszcze exodus i phoenix tv (jest podkategoria z meczami nfl/nhl/mlb na zywo i czesto sa fajnej jakosci streamy).

Odnośnik do komentarza

 

Eh, chyba zainwestuję w oczyszczacz powietrza, ta cała nagonka medialna działa mi na psychę :/

Pomijając kwestie smogowe - jakieś pół roku temu kupiłem nawilżacz z oczyszczaczem powietrza i paroma filtrami antyalergicznymi i poprawa komfortu życia jest właściwie natychmiastowa. Spore to bydle, ale śpi się o wiele lepiej, na co dzień też przyjemniej się żyje w mieszkaniu. Też to uświadamia, w jakich warunkach się żyło, skoro (pewnie przez książki) bez nawilżania ma się jakieś 45-50% wilgotności, a dobrze mieć nawet ponad 70%.

 

 

Kurde, właśnie kumpel zarekomendował Xiaomi Air Purifier 2, ale on nie ma nawilżacza powietrza i nie wiem czy nie powinienem też o tym pomyśleć :-k Ewentualnie oddzielnie kupić, bo same nawilżacze to tania sprawa chyba?

 

No i dodatkowe postanowienie, że za dwa tygodnie kupujemy sobie kwiatów do mieszkania. Trzeba poprawić jakość powietrza w mieszkaniu jeśli żona ma tu siedzieć w ciąży.

 

Zwykły szablon na wordpressie :P

 

Strasznie to brzydkie, pogadaj ze mną albo z jmk, za kilka stów coś lepszego można zrobić ;)

 

był u mnie ziomek wczoraj, urwaliśmy głowę, on se poszedł, a ja jeszcze się dobijałem drinkiem zajadając chrupki, no i oglądając transmisję e-sportu. i umarłem na salonach, rano mnie cuciła narzeczona :-k i oczywko stream już był offline

 

ale cześć

 

Ja na trzeźwo, ale mocno przysypiałem, a nie znoszę spać na kanapie, więc zamknąłem TV i poszedłem do łóżka w połowie drugiej rundy :( Może i dobrze, bo z tego co czytam to 3 można było na serce nie wyrobić :kekeke:

Hmm, serial czy Liverpool oglądać? :-k

Odnośnik do komentarza

No właśnie, ja chciałbym zagospodarować czas spędzany na lotniskach i się zastanawiam nad jakimś blogiem o baskecie :-k Na polskikosz.pl średnio, bo potrzebują kogoś na stałe we Włocławku, a ja za bardzo nie potrafię tego zagwarantować, że będę tam na każdym meczu, już nie wspominając o regularności na inne tematy.

 

Tylko nie wiem na ile starczy mi cierpliwości i czy ktokolwiek to będzie czytał :keke:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...