Skocz do zawartości

Marynia mierzwi w zamyśleniu włosy odciętej głowy 517 ofiary. Myśli o fretkach i przemijaniu.


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

No ja to jestem staroszkolne wychowanie, pływać się nauczyłem jak miałem 9 lat, na rowerze umiem, prawo jazdy mam (choć zrobiłem najpóźniej ze znajomych, bo miałem 21 lat, ale w domu był jeden samochód o który ciagle się rodzice kłócili, to gdzie jeszcze ja). Nigdy za to nie umiałem żonglerki piłką, rekord mam chyba z 6 :keke: A przecież potężne ilości czasu przed blokiem spędziłem grając w autonoge, gdzie trzeba było żonglować by nie stać na bramce.

Odnośnik do komentarza

No ja to jestem staroszkolne wychowanie, pływać się nauczyłem jak miałem 9 lat, na rowerze umiem, prawo jazdy mam (choć zrobiłem najpóźniej ze znajomych, bo miałem 21 lat, ale w domu był jeden samochód o który ciagle się rodzice kłócili, to gdzie jeszcze ja). Nigdy za to nie umiałem żonglerki piłką, rekord mam chyba z 6 :keke: A przecież potężne ilości czasu przed blokiem spędziłem grając w autonoge, gdzie trzeba było żonglować by nie stać na bramce.

 

no, i wiadomo skąd się wzięło 'gruby na bramkę' :-k

Odnośnik do komentarza

 

jak to trzeba mieć zrytą banię, by bać się innego koloru skóry

Też mnie to wkurwia na maksa jak ktoś ma na coś inny pogląd niż ja

 

mnie nie, no chyba że ktoś strasznie pierdoli (i to musi być na żywo, w necie mam bardziej wyjebane na bzdury), a to się rzadko zdarza

Nie wiem co to za autonoga, ale u nas to się grało po prostu w warszawę :P

u mnie była nazwa warszawiana

Odnośnik do komentarza

Nie wiem co to za autonoga, ale u nas to się grało po prostu w warszawę :P

to jest ta gra, co ten co zrobił najmniej żonglerek bronił, a reszta mogła mu strzelić tylko z główki/piła nie mogła po rozpoczęciu dotknąć ziemi/każdy mógł piłkę dotknąć tylko raz (mieliśmy różne wariacje na ten temat)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...