Skocz do zawartości

Nowa Marynia spóźnia się o 516 stron z reinkarnacją i na dodatek pisze posta w złym lajfskorze


krzysfiol

  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Bardziej mnie dziwi to, że ci panowie nikt mają swoich managerów. Co ten youtube.

 

 

 

Taki średni ten anonim skoro subskrybuje go 3,5 miliona ludzi, a jego filmy mają 650 milionów wyświetleń. Ale rozumiem.

Chyba nie rozumiesz - z linku wrzuconego przez Ajera, że jedno konto ma jakieś 200k subskrypcji, a drugie 400k subskrypcji. Nie wiem, skąd te 3,5 mln wziąłeś.

 

 

 

A jak podoba Ci się wyjaśnienie, że skoro regulamin jest pochodną prawa, czyli pochodzi od prawa to nie jest prawem? Bo przecież człowiek pochodzi od małpy a nie jest małpą.

Oh fuck :rotfl:

To zdanie jest złe na tak wielu poziomach ;)

Odnośnik do komentarza

Po prostu nadeszły czasy w których nie trzeba nic potrafić, żeby być sławnym. Wystarczy np. Pomalować ryja przed kamerą i opowiadać debilnym dialektem, że "mejkap trzeba dopasować do ałtfitu żeby mieć dobry luk".

Ale tak jest od 25 lat, patrz - polskie kabarety.

 

 

 

 

 

 

toooooooooooooffffiiiiiiiiiiiiiiiiiiiikkkkkkkkk! :szczerba:

Odnośnik do komentarza

 

Po prostu nadeszły czasy w których nie trzeba nic potrafić, żeby być sławnym. Wystarczy np. Pomalować ryja przed kamerą i opowiadać debilnym dialektem, że "mejkap trzeba dopasować do ałtfitu żeby mieć dobry luk".

Ale tak jest od 25 lat, patrz - polskie kabarety.

 

 

 

 

 

 

toooooooooooooffffiiiiiiiiiiiiiiiiiiiikkkkkkkkk! :szczerba:

Dobrej jakości kabaret wymaga jednak umiejętności aktorskich. Czasem też wokalnych (podstawowych, ale jednak). Najlepszy dowód, że Ci kabareciarze którzy mieli okazję spróbować w filmie tez się sprawdzili. Zagrać tofika to tez nie taka prosta sprawa :D
Odnośnik do komentarza

Każdy kto jest w sieci partnerskiej YT ma swojego "managera", a już na pewno ludzie z taką ilością subów i wyświetleń. No i ni chuj nie są anonimami. Wardęga jest znany masie ludzi w Polsce, a Gargamel w "branży" też już jest dawno znany.


 

 

Nie wiem, skąd te 3,5 mln wziąłeś.

 

https://www.youtube.com/user/wardegasa

 

To zupełnie inne konto niż te, na których prowadzone są dissy podrzucone przez Ajera. ;)

 

 

No...ale to dosyć widoczna wiedza, że Krulestwo jest Wardęgi, więc nie czaje :>

Odnośnik do komentarza

AKG jakoś nie podoba mi się design, od paru lat jestem fanbojem senheiserów i wszystkim polecam zawsze :D

Np. to jest zajebisty model:

https://www.morele.net/sluchawki-sennheiser-hd-451-506773-876548/


Z cyklu "z kim ja pracuje". Pracownik miał wyjść do samochodu po skrzynkę produktów. Sięga po kurtkę i wtedy inna pracownica wracająca z zewnątrz mówi "nie musisz nawet zakładać". Riposta: "moja była też tak mówiła i teraz alimenty płacę"

Pracujesz z Kijowskim?

Odnośnik do komentarza

Z cyklu "z kim ja pracuje". Pracownik miał wyjść do samochodu po skrzynkę produktów. Sięga po kurtkę i wtedy inna pracownica wracająca z zewnątrz mówi "nie musisz nawet zakładać". Riposta: "moja była też tak mówiła i teraz alimenty płacę"

 

Przecież to typowy męski flirt :keke:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...