Skocz do zawartości

Nowa Marynia spóźnia się o 516 stron z reinkarnacją i na dodatek pisze posta w złym lajfskorze


krzysfiol

  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Reap, a jak jest z rozpoznawaniem głosowym? Bez problemów? Bo mam jedynie Siri z takich doświadczeń, mało korzystam i jest średnio, acz wiadomo że angielski to nie mój ojczysty język. Mówisz po polsku czy po angielsku? Bo podejrzewam, że na początku jest pewnie jakieś ustawianie rozpoznawania głosu :-k

 

Całkiem elegancko to działa, choć oczywiście muszę pohamować swój hurraoptymizm, bo idealnie nie jest. Ale bardziej niż problemy z rozpoznawaniem głosowym denerwują mnie takie drobne glitche w softwarze np. od 3 dni nie działa mi komenda uruchomienia muzyki na Spotify :| więc muszę odpalać przez komórkę i dopiero rzucać na GH. Jak już gra to stopowanie, podgłaszanie, zmienianie piosenek, wszystko już śmiga, tylko odpalić się nie chce.

 

Co nie zmienia faktu, że byłem w szoku jak dobrze wybiera czasami moje mamrotania czy nawet jakieś bardziej skomplikowane konstrukcje zdaniowe. Jest miejsce w apce, gdzie mogę spojrzeć co dokładnie zrozumiał co powiedziałem i w 99% przypadków jest idealnie to co powiedziałem. Problem pojawia się ewentualnie z egzekucją, jest jeszcze sporo ograniczeń. Np. dzisiaj musiałem przez zewnętrzną apkę dodać funkcję dodawania wydarzeń do kalendarza, bo GH domyślnie tego jeszcze nie ma :| ale teraz mi śmiga elegancko, ustawiłem sobie przypomnienie o dzisiejszym e-sporcie ;) Tak samo nie da się odpalać radio Spotifaja - mogę normalnie słuchać playlist, artystów itd. ale jak powiem "play radio based on arctic monkeys", to mi z dupy coś odpala.

 

No ale pamiętać trzeba o tym, że to jest pierwsza wersja tego produktu, która pojawiła się w październiku. Mocno liczę, że będzie się rozwijać i nie będę musiał kupować za rok nowej ;)

Odnośnik do komentarza

Kawę się albo lubi, albo słodzi i dodaje mleko ;)

 

Dobra kawa nie wymaga żadnych dodatków, tylko te chujnie rozpuszczalne albo tanie trzeba doprawiac, żeby dały się wypić

 

Kawa musi być taka żeby łycha w niej stawała jak w grochówce!

:keke:

Zawsze mnie to bawi, bo najczęściej takie słowa mówią ludzie, którzy nie odróżnią niezłej whisky od naprawdę dobrej jakości whisky gdzie sposób picia faktycznie robi różnicę :lol:

 

Sorry, ale żeby takie rzeczy zauważać i doceniać trzeba naprawdę się znać co zajmuje czas i wymaga niemało wiedzy. A jak nabędziesz tę wiedzę to się często traci to pseudo znawcowe podejście typu "whisky bez coli, musisz czuć smak seba, nie pij jak ciota!!111"

 

Gatunki whisky to i tak umieją tylko poznać najlepsi smakosze ;)

Odnośnik do komentarza

Wczoraj kolejne 30-45 minut grałem w Gothica i już wiem, że początki będą trudniejsze niż się spodziewałem. Maks, co na razie mogę pokonać to młodego ścierwojada/kretoszczura. Jak wystartowałem do gościa ze Starego Obozu na arenie licząc, że może jakieś kocie ruchy mnie uratują to padłem od strzała :D

Aż się przypomniały pierwsze podejścia z Gothiciem jak miałem stały schemat na początku żeby wbić jak najszybciej 30 level xD

 

oczywko na kodach, bo jakby inaczej

Odnośnik do komentarza

uzupełniając, co do tematu słuchawek, chyba że ci zależy na górze (wysokich dźwiękach), a dół może być nieco gorszy, wręcz płytki, To bierz sennheisery hd 202, sam miałem polecam. Aczkolwiek wiem, że brzmienie ich nie każdemu odpowiada, najlepiej jakbyś miał możliwość przymierzenia ich i odsłuchu.

@jmk - jakiej kawie? :o

Odnośnik do komentarza

ten olej kokosowy to już chyba wszędzie dają, normalnie panaceum na problemy świata...

Ostatnio olejem kokosowym...smarowałem dziewczynie plecy xdd Bo to ma niby jakieś tam właściwości itp. Konsystencji oleju to nie miało, raczej coś między gęstym kremem a smalcem, ale rzeczywiście sporo ma to zastosowań :-k

Odnośnik do komentarza

 

ten olej kokosowy to już chyba wszędzie dają, normalnie panaceum na problemy świata...

Ostatnio olejem kokosowym...smarowałem dziewczynie plecy xdd Bo to ma niby jakieś tam właściwości itp. Konsystencji oleju to nie miało, raczej coś między gęstym kremem a smalcem, ale rzeczywiście sporo ma to zastosowań :-k

 

 

Owszem. Świetne do włosów, paznkoci itepe.

 

 

ten olej kokosowy to już chyba wszędzie dają, normalnie panaceum na problemy świata...

 

No bo to jest bardzo dobre. W kwestii żywieniowej nie rafinowany oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...