Skocz do zawartości

Nowa Marynia spóźnia się o 516 stron z reinkarnacją i na dodatek pisze posta w złym lajfskorze


krzysfiol

  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się, że matce kurce znowu się udało. Albo będzie rekord, albo blisko. Owsiak, ten stary komuch, serca nie ma, że mu (/jej, gosh, kto jemu/jej ten nick wymyślił, zapewne jakaś zakonspirowana ubecka świnia) za to nie płaci.

Myślę, że wpływ ma tu też PiS. Ja np. do tej pory nie wpłacałem nic, a teraz to zrobiłem właśnie na przekór temu skurwysyństwu Kurskiego.

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się, że matce kurce znowu się udało. Albo będzie rekord, albo blisko. Owsiak, ten stary komuch, serca nie ma, że mu (/jej, gosh, kto jemu/jej ten nick wymyślił, zapewne jakaś zakonspirowana ubecka świnia) za to nie płaci.

A jak to jest matka Bartosza Kurka, siatkarza, a nick Matka Bartka był zajęty? :-k

Odnośnik do komentarza

czolem!

 

1,5h czekania do rejestracji u lekarza zeby sie na koniec i tak dowiedziec, ze i tak nie ma juz na dzis numerkow, na jutro tez nie ma, ale jutro mozna przyjsc i sprobowac zarejestrowac na srode...

#mojkrajtakipiekny

To i tak mało :P

Odnośnik do komentarza

czolem!

 

1,5h czekania do rejestracji u lekarza zeby sie na koniec i tak dowiedziec, ze i tak nie ma juz na dzis numerkow, na jutro tez nie ma, ale jutro mozna przyjsc i sprobowac zarejestrowac na srode...

#mojkrajtakipiekny

 

nie macie medicovera czy luxmeda w tej swojej firmie? :-k

Odnośnik do komentarza

 

czolem!

 

1,5h czekania do rejestracji u lekarza zeby sie na koniec i tak dowiedziec, ze i tak nie ma juz na dzis numerkow, na jutro tez nie ma, ale jutro mozna przyjsc i sprobowac zarejestrowac na srode...

#mojkrajtakipiekny

nie macie medicovera czy luxmeda w tej swojej firmie? :-k

Luxmed to reż chujowizna. Ostatnio żona się chciała zarejestrować to się dowiedziała, że termin do specjalisty to połowa lutego (był początek stycznia). W enel medzie w całkiem podobnej kwocie była gwarancja specjalisty w ciągu 5 dni. Jak nie ma wolnego terminu w tym czasie to idziesz do dowolnego innego i im wysyłasz fakturę.
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...