Skocz do zawartości

Nowa Marynia spóźnia się o 516 stron z reinkarnacją i na dodatek pisze posta w złym lajfskorze


krzysfiol

  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Wymaz śliny do badania. Przy oddawaniu szpiku można krew obwodowa oddać, nie trzeba szpiku z biodra co jest bolesne (to mam dzis). I polecam się rejestrować, to o wiele więcej niż przelew hajsu na jakąś fundację. Na świecie jest 35mln dawców... Tylko, z 7mld?

Odnośnik do komentarza

No, jeśli nie mogą nie oznacza boję się igieł, boli wkłucie to przecież to oczywiste ;)

Co do szpiku to ja dawno zarejestrowany i mogliby nas sparować jmk. Ale byłaby heca!

 

No tak, zapomniałem, że to Gejb z niemym "b"

Nie zrobią mi przeszczepu póki nie będzie u mnie zagrożenia życia, bo za duze ryzyko i tak.

Odnośnik do komentarza

Zresztą w czasach gdy kupujemy tyle sprzętów tylko dla przyjemności, a nie dla ich przydatności podnoszenie argumentu o utylitarności zwierząt jest dziwne.

 

A poza tym moje sierściuchy mają zajebiste zastosowanie praktyczne - latem nie mam w domu żadnych much, komarów czy innego ścierwa :)

 

Koty - reszta świata 1:0

To szukając zastosowań trzeba jeszcze dodać, że dzieci uczą się wielu "miękkich kompetencji" wychowując w domu, w którym są zwierzęta.

Odnośnik do komentarza

Tak to sobie w głowie widzę:

 

Dzień dobry panie Marcinie. Mamy dla pana biorcę. Jedyne co mogę powiedzieć to, że jest ze Szczecina. Taki dziwny - ciągle mówi o jakiejś taktyce do Realu, o killerrogach. To pewnie jakieś chorobowe majaczenia. Aha, proszę uważać i nie brać szalika Lecha Poznań jeśli Pan im kibicuje. Chłopak niby słabowity, ale jak widzi szalik to wstępuje w niego diabeł

Odnośnik do komentarza

Tak to sobie w głowie widzę:

 

Dzień dobry panie Marcinie. Mamy dla pana biorcę. Jedyne co mogę powiedzieć to, że jest ze Szczecina. Taki dziwny - ciągle mówi o jakiejś taktyce do Realu, o killerrogach. To pewnie jakieś chorobowe majaczenia. Aha, proszę uważać i nie brać szalika Lecha Poznań jeśli Pan im kibicuje. Chłopak niby słabowity, ale jak widzi szalik to wstępuje w niego diabeł

 

Nie wiem czy kiedykolwiek, ktokolwiek napisał śmieszkowniejszy post na tym forum :) #tylewygrać

Odnośnik do komentarza

 

#teampsy

 

 

Trzymajcie dzisiaj kciuki, mam pobranie szpiku kostnego do badania, drugie najboleśniejsze badanie w moim życiu :(.

Też tak macie:

 

http://i.imgur.com/WW2dI8s.png

 

?

Apropos właśnie wczoraj rozmawiałem z dziewczyną nt. dawców szpiku, w jaki sposób pobierają wymaz? Forumek ściska kciukasy Jmk!

 

Jak się zarejestrujesz na stronie, to wysyłają Ci listownie wszystko i odsyłasz im za darmochę. List leży u mnie na burku od pół roku :/

Odnośnik do komentarza

Wymaz śliny do badania. Przy oddawaniu szpiku można krew obwodowa oddać, nie trzeba szpiku z biodra co jest bolesne (to mam dzis). I polecam się rejestrować, to o wiele więcej niż przelew hajsu na jakąś fundację. Na świecie jest 35mln dawców... Tylko, z 7mld?

 

Fest. Ja jestem dawcą chyba od pół roku czy jakoś tak, ale dziwi mnie taka mała liczba.

Odnośnik do komentarza

 

Potwierdzam! Obejrzałem kilka dni temu a potem sprawdziłem i okazało się, że w 1998 r. Pieprzyca zrobił film dokumentalny, również pod tytułem "Jestem mordercą" o Marchwickim. Polecam również ten dokument (jest na youtubie) - szczególnie zszokowały mnie wypowiedzi żony Marchwickiego.

 

czemu wiec nominowales Kampera? :P

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...