Skocz do zawartości

FC Barcelona


Rekomendowane odpowiedzi

Veratti to jest mniej więcej ta sama półka co Pogba, tyle, że Francuz był przepłacony. Przy Włochu ta suma już jest nieco sensowniejsza.

Dokładnie to miałem na myśli ;) I tak Juventus nie dostał całej kasy, część poszła do kieszeni menedżera.

Za 70 baniek Verratti jakby poszedł do FCB to by był bardzo dobry deal.

Odnośnik do komentarza

IMO podobna półka co Pogba i spodziewałbym się podobnej kwoty także spoko hajs.

Chyba tylko marketingowo. Verratti jest obecnie dwa razy takim piłkarzem, który błyszczał pod więcej niż jednym trenerem. Dodatkowo o cholernie rzadkiej i idealnie dopasowanej do Barcelony charakterystyce.

Odnośnik do komentarza

 

 

W kwestii formy może i Verratti prezentuje lepszą, ale dwukrotnie (tak Cię zrozumiałem)? Nie ma opcji.

To po prostu o wiele lepszy piłkarz. Podczas gdy Pogba (moim zdaniem) ma olbrzymi talent, to Verratti już go zrealizował i jest po prostu doskonałym rozgrywającym, do docenienia którego przez masy IMO brakuje tylko wygranej w LM czy transferu do Barcelony właśnie.

Odnośnik do komentarza

W przypadku Verrattiego też nie wiadomo jak sprawdziłby się w innym klubie niż PSG, czy nie potrzebowałby czasu jak Pogba i United, odpowiedniego menadżera itp itd. Pogba wyrobił sobie opinie jednego z najlepszych pomocników na świecie w Juve, nie widzę powodów by do takiej opinii nie wrócił i jej nie utrwalił w United.

Odnośnik do komentarza

Szczerze watpie w transfer w tej cenie. W zeszlym tygodniu pojawialy sie plotki o ofertie wartej 100mln euro, ktora Khelafi mial odrzucic. Dlatego nie wierze, ze nagle mialby zaakceptowac oferte o 30 mln nizsza.

Chyba, ze w gre wchodzi jakas wymiana, aczkolwiek w to tez do konca nie wierze, bo chyba jedynymi pilkarzami, ktorych PSG mogloby chciec sa Neymar i Messi :-k

Odnośnik do komentarza

W swoim czasie Limą interesował się Milan, polecał go sam Leonardo i Serginho (który polecał też Thiago Silvę z czasów gry w Brazylii). Wtedy chłopak był uznawany za olbrzymio utalentowanego, ale podatnego na urazy. Nie wiem, jak tam stoją relacje Barcelony z Santosem, ale porównywanie go do dealu z Douglasem jest nie na miejscu.

Odnośnik do komentarza

Facet ma 26 lat. Skoro do tej pory nie wykupil go nikt z Euiropy to IMO nie moze byc dobrym pilkarzem. Poza tym z racji obywatelstwa bedzie zajmowal miejsce dla graczy nonUE.

To dobry transfer dla klubow pokroju Villarrealu, czy innej Malagi, ale nie Barcelony.

 

Po doswiadczeniach z Douglasami, Rochembackami czy Keirissonami mam bardzo zle przeczucia do tego transferu. Mam nadzieje, ze do tylko plotka i nic z tego nie wyjdzie.

Odnośnik do komentarza

Jak sobie policzysz, ile bedzie kosztowac jego pensja, to zrozumiesz ;)

 

I jeszcze zeby bylo ciekawiej - zgadnijcie kto jest agentem tego goscia...

... tak, tak - ojciec Neymara :lol:

Ale to co, on ta pensja będzie sie dzielił z klanem Neymarów? To o czym piszesz to przecież jest układ niemalże mafijny. Rozumiem spełnianie jakiś tam zachcianek gwiazd (Martino na przykład), ale odpalanie działki za transfer czy mówienie o kolejnej racie to chyba przesada.
Odnośnik do komentarza

 

 

Ale to co, on ta pensja będzie sie dzielił z klanem Neymarów? To o czym piszesz to przecież jest układ niemalże mafijny. Rozumiem spełnianie jakiś tam zachcianek gwiazd (Martino na przykład), ale odpalanie działki za transfer czy mówienie o kolejnej racie to chyba przesada.

Potrafię sobie wyobrazić, że skoro obaj gracze mają tego samego agenta (ojca Neymara), to ze względów podatkowych może się kalkulować sprzedawanie do Barcelony co X lat zawodnika za sutą prowizję, zamiast przyjąć ją raz, a wielką.

To powiedziawszy podtrzymuję powyższe, że Lima to żaden ogórek, a parę lat temu zainteresowanie dużych europejskich ekip hamowały albo olbrzymie oczekiwania Santosu, albo jego podatność na urazy. W FM też wyglądał nieźle (>160 CA/PA bodajże), który w kwestii gwiazdek Santosu się raczej nie myli. ;)

Odnośnik do komentarza

No tylko wszystko się rozbija o to, że on przychodzi za darmo i raczej Santos nic z tego nie będzie miał, a Feno sugeruje, że jakieś raty będa spłacane z pensji Limy.

Tata Neymara dostanie prowizję za podpis (zapewne wyższą niż by wynegocjował od innych klubów) i to jest słabe, i to mocno. Ale pisanie "jak sobie policzysz, ile bedzie kosztowac jego pensja, to zrozumiesz" zakłada, że Lima z wdzięczności za transfer będzie odpalał działki Neymarom, a to juz by była patologia i potencjalny kryminał zważywszy na jaja z hiszpańskim prawem podatkowym.

Odnośnik do komentarza

 

 

No tylko wszystko się rozbija o to, że on przychodzi za darmo i raczej Santos nic z tego nie będzie miał, a Feno sugeruje, że jakieś raty będa spłacane z pensji Limy.

Ja tam Feno zrozumiałem tak, że chodzi o dalsze odwdzięczanie się ojcu Neymara, a nie Santosowi.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...