Skocz do zawartości

W 515 pasterkę Marynia dostaje smsa od ziomów 'na CPN'ie kup butelkę'


Hawkeye

  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli normalne :P bo ja ogólnie sporo spraw muszę robić na już, bezpośrednio rozmawiając z klientem i czasem zajmuje mi to dłużej, czasem nie wiem sam i lipa jest. Dziś miałem 15zadan, jedno trwało b. Długo ale zrobiłem, jedno nie, ale awaria sprzętowa, więc trzeba jechać na miejsce, no i jedno zebrałem i po chwili jak nie mogłem wrócić do ost. Ustawienia w programie to babka, że poczeka do poniedziałku jak szef będzie. Lubię te robotę ale właśnie w takiej sytuacji myślę, że się do tego nie nadaje, z drugiej strony mam dość wymagających klientów, w kancelariach liczy się czas.

Odnośnik do komentarza

Czyli normalne :P bo ja ogólnie sporo spraw muszę robić na już, bezpośrednio rozmawiając z klientem i czasem zajmuje mi to dłużej, czasem nie wiem sam i lipa jest. Dziś miałem 15zadan, jedno trwało b. Długo ale zrobiłem, jedno nie, ale awaria sprzętowa, więc trzeba jechać na miejsce, no i jedno zebrałem i po chwili jak nie mogłem wrócić do ost. Ustawienia w programie to babka, że poczeka do poniedziałku jak szef będzie. Lubię te robotę ale właśnie w takiej sytuacji myślę, że się do tego nie nadaje, z drugiej strony mam dość wymagających klientów, w kancelariach liczy się czas.

Lulz, co ty filmów nie oglądasz, gazet nie czytasz. Roszczeniowe baby przy kompie które straszą eskalacją to chleb powszedni :)

Jakby każdy w serwisie IT stwierdzał, że się nie nadaje bo jakaś baba zadzwoniła z jakimś problemem i się go nie udało rozwiązać, na co ona powiedziała że to jest nieakceptowalne i zostaniesz wyjebany bo ja jestem najważniejsza, to by nikt nie robił :P

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...