Skocz do zawartości

W 515 pasterkę Marynia dostaje smsa od ziomów 'na CPN'ie kup butelkę'


Hawkeye

  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ja kiedyś wracałem z meczu z Gdańska przez Bydgoszcz, Poznań do Szczecina. :D

 

Co fajne, wynaleźliśmy przed wyjazdem fajny patent, był taki bilet chyba po 3 dychy, że mogłeś jechać wszędzie, o ile się stacja żadna nie powtórzyła. I do Gdańska miałem Szczecin - Stargard - Chociwel i tamtędy nad morze, a powrót inną trasą aż do Choszczna, dwie stacje powtarzające się to Stargard i Szczecin, ale wtedy to się już przespało :D. Wyobraźcie sobie minę babki w kasie jak mówiłem babce, że chcę pociąg Szczecin - Choszczno przez Chociwel, Gdańsk, Bydgoszcz, Poznań :D.

taka: https://d-w24.ppstatic.pl/g2/68/a6/40/341145_1450034799_939f_p.jpeg ?

 

 

Może być :D A po chwili "nie ma takiego", ale nie dałem się i pokazałem jej kartkę z wypisanymi stacjami i jakimi pociągami chcę jechać i, że byłem u kierownika się dowiedzieć o ten bilet i nagle się znalazł :D.

Odnośnik do komentarza

Ja byłem w Ełku w 1991 :profesor: a może to był 1992, w kazdym razie przed otwarciem kebaba :D

 

chuja pamiętam z samego miasta, ale tez mam kolejowe wspomnienia, bo atrakcją był dojazd kolejka wąskotorową. Pamiętam też, że w tej kolejce przeczytałem w Skanadalch, że w stanach grasują ludzie-drzewa i pozżerają ludzi, którzy nie są drzewami :D

 

PS. to prawda

 

Edit: nawet wikipedia mowi o tej kolejce https://pl.wikipedia.org/wiki/E%C5%82cka_Kolej_W%C4%85skotorowaFaktycznie, mieli ja likwidować, bo jak wracalismy to jakis dziadek z siwa broda biadolił, że skandal, bo kolejke likwidujo, a tysią ceosób nia do pracy dojeżdża. alke widzę, ze jeszcze przez 10 lat się trzymała i zlikwidowali w 2001.

Odnośnik do komentarza

Dobra, Marvel Unlimited wykupiony. I po paru sekundach od razu pierwsza, gigantyczna wada - wyszukiwarka nadaje się do niczego, poruszanie się po portalu jest zupełnie do kitu.

Niestety. Ja szukam po seriach albo po bohaterach, ale i tak o wielu komiksach/seriach dowiaduje się gdzieś indziej w necie.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...