Skocz do zawartości

W 515 pasterkę Marynia dostaje smsa od ziomów 'na CPN'ie kup butelkę'


Hawkeye

  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

o chuj, w tego aventadora się wpierdoliła dziewczyna mojego kumpla, on siedział jako pasażer :rotfl:

a w internetach pisali, że to ustawka była! :profesor:

 

w ogóle masz w znajomych dobrego perkusistę też, dzisiaj akurat wrzucił filmik na grupę perkusistów na fejsie ;)

 

jak masz na myśli Jeremiasza to fakt, gościu jest dobry, już w gimnazjum nieźle dawał na bębnach :)

Odnośnik do komentarza

a znasz Miętusa?

 

A znasz Łysego?

 

 

A tam Ełk, w Szczecinie trwa wojna o wpływy i też napadają na restauracje.

ale swój łoi swego, dzień jak co dzień :P

 

 

Ten teraz poszedł na psy i rzucił nagrodę za złapanie sprawny (10 tysięcy), więc nie swój ;).

Odnośnik do komentarza

Byłem 8 lat temu grać w piłkę w Ełku i też dostałem łomot, przegraliśmy 0:4, to był mój debiut w reprezentacji seminarium. Zagrałem na środku obrony, ale jak grałem, to żadnej bramki nie straciliśmy, tylko zszedłem, a wszedł za mnie gościu z szóstego roku, więc musiał trochę pograć, bo "hierarchia" i zawalił 4 bramki w 10 minut chyba xD

Odnośnik do komentarza

Ja Ełk to kojarzę tylko, że jak wracałem ze studiów z Poznania "Włókniarzem", to zawsze na sąsiedni tor wjeżdżał pociąg relacji Wrocław-Ełk i myślałem, jak przejebane jest jechać taki kawał.

A później zmienili trasę Włókniarza, a ten pociąg z Wrocka to nie wiem czy istnieje.

Odnośnik do komentarza

Ja kiedyś wracałem z meczu z Gdańska przez Bydgoszcz, Poznań do Szczecina.:D

 

Co fajne, wynaleźliśmy przed wyjazdem fajny patent, był taki bilet chyba po 3 dychy, że mogłeś jechać wszędzie, o ile się stacja żadna nie powtórzyła. I do Gdańska miałem Szczecin - Stargard - Chociwel i tamtędy nad morze, a powrót inną trasą aż do Choszczna, dwie stacje powtarzające się to Stargard i Szczecin, ale wtedy to się już przespało :D. Wyobraźcie sobie minę babki w kasie jak mówiłem babce, że chcę pociąg Szczecin - Choszczno przez Chociwel, Gdańsk, Bydgoszcz, Poznań :D.

Odnośnik do komentarza

Ja kiedyś wracałem z meczu z Gdańska przez Bydgoszcz, Poznań do Szczecina. :D

 

Co fajne, wynaleźliśmy przed wyjazdem fajny patent, był taki bilet chyba po 3 dychy, że mogłeś jechać wszędzie, o ile się stacja żadna nie powtórzyła. I do Gdańska miałem Szczecin - Stargard - Chociwel i tamtędy nad morze, a powrót inną trasą aż do Choszczna, dwie stacje powtarzające się to Stargard i Szczecin, ale wtedy to się już przespało :D. Wyobraźcie sobie minę babki w kasie jak mówiłem babce, że chcę pociąg Szczecin - Choszczno przez Chociwel, Gdańsk, Bydgoszcz, Poznań :D.

taka: https://d-w24.ppstatic.pl/g2/68/a6/40/341145_1450034799_939f_p.jpeg ?
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...