Skocz do zawartości

W 515 pasterkę Marynia dostaje smsa od ziomów 'na CPN'ie kup butelkę'


Hawkeye

  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Nie dla mnie modtim, nie dali mi nigdy :(

A wystarczyło mnie poprosić o namawianie na nieoddawanie na Ciebie głosu, bankowo całkiem liczne stadko forumowych baranów by zrobiło na przekór i byś miał lekko +5 głosów ;)

chyba przeceniasz swoją rolę na CMF ;)
Wrócimy do tej rozmowy przy kolejnych wyborach, doświadczenie z forum dobitnie pokazuje, że nie brak tu osób, które zaprzecza każdej oczywistości jedynie z tej przyczyny, że napisał ją nielubiany przez nich użytkownik ;)
Odnośnik do komentarza

Ja po przeprowadzce nie mogę wrócić do mojej kariery w Heerenveen :/ Tylko to raczej z powodu braku czasu. Jak mam wolne z dwie godziny to wolę je przeznaczyć na jakiś serial lub film. Resztę czasu przeznaczam na spanie i wyjścia w miasto.

 

A jak już przysiąść do FM-a to tak na 5-6 godzin przynajmniej. Może w 2017.

Odnośnik do komentarza

Kurde chyba się starzeję, bo poważnie myślę o olaniu imprezy sylwestrowej w Poznaniu i zostania w domu do 3 stycznia :-k. W sumie potem w Poznaniu długi weekend i moje urodziny to ze znajomymi się tam napić wtedy mogę, a do domu to po sesji jak będzie trochę wolnego i dopiero na wielkanoc w połowie kwietnia :-k.

A ja chyba powoli staję się pracoholikiem, bo nie wiem co ze sobą zrobić jak mam jakieś wolne, a mam wyrobione już jakieś kilkanaście nadgodzin :keke:

Odnośnik do komentarza

 

Kurde chyba się starzeję, bo poważnie myślę o olaniu imprezy sylwestrowej w Poznaniu i zostania w domu do 3 stycznia :-k. W sumie potem w Poznaniu długi weekend i moje urodziny to ze znajomymi się tam napić wtedy mogę, a do domu to po sesji jak będzie trochę wolnego i dopiero na wielkanoc w połowie kwietnia :-k.

A ja chyba powoli staję się pracoholikiem, bo nie wiem co ze sobą zrobić jak mam jakieś wolne, a mam wyrobione już jakieś kilkanaście nadgodzin :keke:

 

W Posen jak dobrze pamiętam? Coś ciekawego robisz? ;)

 

No i kupiłem bilet na trzeciego :). Będzie spokojny sylwester, ciekawe czy uda mi się wysiedzieć do 24, bo ostatnio wcześnie spać chodzę :D.

Odnośnik do komentarza

Lucas, będziesz grał w grę?

Pewnie coś obejrzę i pójdę spać, ew. może posiedzę z rodzicami przy jakimś winie/whisky. No chyba, że znów jakiś spontaniczny azjatycki wypad mi się trafi, rok temu chyba dzień przed ze znajomi ogarnialiśmy domówkę w Białymstoku. Alkoholu i imprez ostatnio aż za dużo to nawet wolałbym spokojnie posiedzieć w domu :D.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...