Skocz do zawartości

Marynia 5=1+4 popisuje się znajomością wyższej matematyki


krzysfiol

  

56 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

W ogólę muszę wam przyznać, nawe ku swojemu zaskoczeniu, że dawno na żaden film (ostatni mad max chyba wzbudział we mnie takie emocje przed premierą) nie wyczekiwałem z takim zajaraniem jak na... La La Land :). Autentycznie nie mogę się doczekać premiery.

 

No wygląda na mega przyjemny i ciekawy, plus Stone zawsze na propsie, a Gosling grać potrafi, ale czemu aż tak ;) ?

 

Ciężko mi to wytłumaczyć, chyba po prostu mieszanka kilku rzeczy, które w pełni trafiają w moje oczekiwania. Na pewno Emma Stone, której jestem fanem ;), Gossling też spoko, ale przede wszystkim ta niesamowita estetyka, która bije z tych trailerów, przywołująca w pełni klasyczny i zapomniany już trochę gatunek musicalu. Mam nadzieję, że to nie tylko zręczna praca montażystów tych krótkich fragmentów, ale sam film się wybroni i będzie znakomitym hołdem/przypomnieniem dla tego gatunku. :)

 

 

No ja na pewno zamierzam pójść, kiedy premiera u Ciebie ;) ?

Odnośnik do komentarza

kurwa nie mogę za nic w świecie wzmocnić zespołu, bo po awansie 90% zawodników miało klauzulę o podwyżce 25% po awansie (nie ja ją wpisałem, zawsze jej unikam :/), i nagle na starcie sezonu okazało się, że mam 17 zawodników i przekroczony budżet płac :/ a zarząd oczywiście ani myśli słyszeć o zwiększeniu budżetu płacowego...

Odnośnik do komentarza

kurwa nie mogę za nic w świecie wzmocnić zespołu, bo po awansie 90% zawodników miało klauzulę o podwyżce 25% po awansie (nie ja ją wpisałem, zawsze jej unikam :/), i nagle na starcie sezonu okazało się, że mam 17 zawodników i przekroczony budżet płac :/ a zarząd oczywiście ani myśli słyszeć o zwiększeniu budżetu płacowego...

To troche taki klincz jak ja mialem grajac polprofesjonalnym w Belgii - chcialem wszystkich na pelne kontrakty, zeby robili zawodowy trening, a tu kij, zarzad sie nie zgadzal albo zawodnicy nie chcieli, po czterech sezonach olalem i poszedlem do Gent.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...