Skocz do zawartości

Marynia 5=1+4 popisuje się znajomością wyższej matematyki


krzysfiol

  

56 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Czytając temat Legii ciągle mi chodzi po głowie ta przyśpiewka "Bo Jagi nikt nie lubi" :muza:

 

Ja czytając temat Legii i ten wpis nie potrafię zrozumieć dlaczego ludzie nie potrafią dyskutować bez odnoszenia się do innego klubu.

 

P.S.

Pojadę klasykiem - no one likes us, we don't care! Z Pogonią jest przecież tak samo :P

 

 

Ja nie widze miejsca w ktorym sie odnosze do innego klubu. Poza tym jak chcesz dyskutowac o przewadze nad innymi bez odniesienia do innych? ;)

 

 

Nie pisałem o Tobie, a o Twoich poprzednikach. Pewnie, że trzeba się odnosić, ale tak jak pisałem w temacie Legii Ekstraklasa nie kończy się na Białymstoku i Warszawie ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

Na zooqle znalazłem paczkię gdzie są wszystkie sezony + specjale w jakości nie chujowej :D

Można znaleźć normalnie dopasowane napisy pl czy po angielsku leciałeś?

 

 

Są w samym pliku angielskie, ale częściowe. Ale nie miałem problemów ;)

 

A tak swoją drogą to nie czaję tej żeżuncji Hajda na HIMYM, ale wydaje mi się, że często stosunek do serialu/muzyki/czegokolwiek zależy też od nastawienia z jakim się podchodzi. Pewnie miał z góry założenie, że to będzie chujowe i tylko z każdą minutą się utwierdzał w tym przekonaniu. Ja pierwsze kilka odcinków HIMYM oglądałem dosłownie zrywając boki i jak kumpel mi puścił pierwszy, to tego wieczora od razu łyknąłem cały sezon :)

Tradycyjnie trochę yaycowalem, bo generalnie na początku ten serial był serio fajny, ale potem poziom tak poleciał na ryj, że nie dałem rady doogladac ostatnich trzech sezonów i mnie to zdenerwowało. I w tych ostatnich sezonach, które widziałem na wyrywki zezuncji było co nie miara.

 

Tak samo jest z TBBT, które nadal oglądam bo Iza lubi i to jest przerazajace, co się z tym serialem stało. WSZYSTKIE żarty są na jednym patencie - Penny była puszczalska, Raj lubi pieski, Bernadette mówi coś słodkim głosem a potem się drze itp. Każda postać ma jedną cechę, z której jest hehe beczunia - na początku tak nie było.

 

 

To w sumie jest wchuj racji. Dalej mnie masa z tego bawi, aczkolwiek wyrobienie sentymentu przez 6-9 sezonów sprawia, że człowiek ogląda. Plus - nie lubię przerywać historii. A TBBT jedna już nudzi niestety :/

Odnośnik do komentarza

 

Kurwa, jaka szklanka dzisiaj na drogach :/ Dobrze ze s8 obsypana solą ale przy wyprzedzaniu ta mała Cytrynka i tak się modliłem żeby mną nie miotnelo jak szatanem.

prawda wyszła na jaw, że BMW to w rzeczywistości Citroen ;)

Chcialem sklamac ze lubie Cytryne, ale tak naprawde Zydostwo ze mnie wyszło - Citroen żony pali miliard razy mniej niż moje auto xd

Odnośnik do komentarza

 

 

Kurwa, jaka szklanka dzisiaj na drogach :/ Dobrze ze s8 obsypana solą ale przy wyprzedzaniu ta mała Cytrynka i tak się modliłem żeby mną nie miotnelo jak szatanem.

prawda wyszła na jaw, że BMW to w rzeczywistości Citroen ;)

Chcialem sklamac ze lubie Cytryne, ale tak naprawde Zydostwo ze mnie wyszło - Citroen żony pali miliard razy mniej niż moje auto xd

 

Matiz pali jeszcze mniej ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

yhy bo widzialem paru znajomych i mniej przyjemny widok kierownika Tomasza:)

Kondolencje :p

Tam byłem trzy dni tam tylko, na szkoleniu. Z Tomaszem też się widziałem.

Zasadniczo plany się zmieniają w trakcie, najpierw mieli wszystkich przenieść na Inflancką, teraz, że cześć będzie na Suwaku dalej, później zbudują na Kasprzaka nowy budynek i to będą dwie lokalizacje. Co będzie? Kto to może wiedzieć.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Kurwa, jaka szklanka dzisiaj na drogach :/ Dobrze ze s8 obsypana solą ale przy wyprzedzaniu ta mała Cytrynka i tak się modliłem żeby mną nie miotnelo jak szatanem.

prawda wyszła na jaw, że BMW to w rzeczywistości Citroen ;)

Chcialem sklamac ze lubie Cytryne, ale tak naprawde Zydostwo ze mnie wyszło - Citroen żony pali miliard razy mniej niż moje auto xd

 

Matiz pali jeszcze mniej ;)

 

 

To nie musi być prawda :>

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...