Skocz do zawartości

Marynia 5=1+4 popisuje się znajomością wyższej matematyki


krzysfiol

  

56 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

ogólnie czym się zajmujecie Panowie w pracy ? Ja od września pracuję w nadzorze sieci w TVK, wcześniej szczebelek po szczebelku kolejne działy przechodziłem.

 

A chtoś Ty w ogóle kurwa jest?

Poszukiwacz przyjaciół, ale jak nie tutaj, to poszukam gdzie indziej

Odnośnik do komentarza

 

ogólnie czym się zajmujecie Panowie w pracy ? Ja od września pracuję w nadzorze sieci w TVK, wcześniej szczebelek po szczebelku kolejne działy przechodziłem.

 

A chtoś Ty w ogóle kurwa jest?

 

 

Prawidłowo powinno to brzmieć:

 

 

Kim ty kurwa jesteś, kim ty kurwa jesteś, pedale?
Odnośnik do komentarza

 

 

A jednak za wcześnie podziękowałem, link się nie otwiera ani na telefonie, ani na kompie. :/

https://openload.co/f/Eokkdxb4h_U/NFL.2016.12.22.W16.NYG%40PHI.30fps.torrent

 

Masz bezpośredni link, pomijając te reklamowe.

 

Dzięki, ale chyba wszystkie aplikacje zapisują temp w pamięci telefonu zamiast karty sd, a tam mam tylko 3gb wolne. :/

 

 

Wrzucili też wersję 2GB z tego co widzę, ale nie naciskam ;)

 

https://openload.co/f/8pnkb9DIykc/Philadelphia_Eagles_-_New_York_Giants_22.12.16.mkv.torrent

Odnośnik do komentarza

Czytając temat Legii ciągle mi chodzi po głowie ta przyśpiewka "Bo Jagi nikt nie lubi" :muza:

 

Ja czytając temat Legii i ten wpis nie potrafię zrozumieć dlaczego ludzie nie potrafią dyskutować bez odnoszenia się do innego klubu.

 

P.S.

Pojadę klasykiem - no one likes us, we don't care! Z Pogonią jest przecież tak samo :P

Odnośnik do komentarza

 

Czytając temat Legii ciągle mi chodzi po głowie ta przyśpiewka "Bo Jagi nikt nie lubi" :muza:

 

Ja czytając temat Legii i ten wpis nie potrafię zrozumieć dlaczego ludzie nie potrafią dyskutować bez odnoszenia się do innego klubu.

 

P.S.

Pojadę klasykiem - no one likes us, we don't care! Z Pogonią jest przecież tak samo :P

 

 

Ja nie widze miejsca w ktorym sie odnosze do innego klubu. Poza tym jak chcesz dyskutowac o przewadze nad innymi bez odniesienia do innych? ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...