Skocz do zawartości

Marynia 5=1+4 popisuje się znajomością wyższej matematyki


krzysfiol

  

56 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

To ja pospamuję o moim nowym hobby:

 

15622775_1270804686309027_46089003069945

 

Takie coś ludzie wrzucają na FB, chwaląc się swoimi dokonaniami. :roll:

 

I jak przy jednostkowych przypadkach można pomyśleć, że robią to dla jaj, to jednak częstotliwość takich zdjęć tylko utwierdza w przekonaniu, że dyrektywa unijna o maksymalnej dopuszczalnej ilości benzopirenów w wędzonkach jest jak najbardziej słuszna, bo inaczej Polacy (m.in) będą jeść węgiel. :keke:

 

Dla porównania - pierwsze z brzegu zdjęcie nieukopconych wędzonek:

15622127_1173118196074628_65137664767345

Odnośnik do komentarza

http://weekend.gazeta.pl/weekend/1,152121,21152787,mateusz-kijowski-kaczynski-usiadzie-ze-mna-do-rozmow-gdy-jego.html#MT

 

Polska AD 2016. Przywódca organizacji, która zajmuje się głównie organizacją manifestacji przeciwrządowych uważa się za lidera opozycji i z tej pozycji chce rozmawiać z szeregowym posłem partii rządzącej. :keke:

to jest mocne :) https://www.youtube.com/watch?v=TnhYG2FhyvM

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Kurwa, został mi tylko ostatni odcinek The Office :(

UK czy US?

 

 

US. Jak wrócę do dom to obejrzę finał, chyba płaknę, bo ostatnie 2-3 odcinki już ładnie wieńczą wszystko

Gdzie/skąd oglądane?

 

 

Na zooqle znalazłem paczkię gdzie są wszystkie sezony + specjale w jakości nie chujowej :D

To ja pospamuję o moim nowym hobby:

 

15622775_1270804686309027_46089003069945

 

Takie coś ludzie wrzucają na FB, chwaląc się swoimi dokonaniami. :roll:

 

I jak przy jednostkowych przypadkach można pomyśleć, że robią to dla jaj, to jednak częstotliwość takich zdjęć tylko utwierdza w przekonaniu, że dyrektywa unijna o maksymalnej dopuszczalnej ilości benzopirenów w wędzonkach jest jak najbardziej słuszna, bo inaczej Polacy (m.in) będą jeść węgiel. :keke:

 

Dla porównania - pierwsze z brzegu zdjęcie nieukopconych wędzonek:

15622127_1173118196074628_65137664767345

 

A idź Pan wchuj, zaśliniłem się.

 

A z 0 Rh- to jest też tak, że ze względu na bycie uniwersalną to jeśli nie ma opcji to ona jest najczęściej podawana na szybko, jeśli nie ma czasu czy brakuje innej. Też posiadam, więc zapisuje sobie odpowiednie nicki i wiem do kogo będę dzwonił w razie czego :D

 

Ja oddaje zawsze między dziarami, bo jednak pół roku muszę odczekać :)

A jak wrzucamy foty, to i ja się pochwalę. Jak się rozłoży to będzie piękna :)

 

8VRF6rS.jpg

Odnośnik do komentarza

Ja zawsze lubiłem koty, ale zniechęciłem się w tamtym roku, jak wszedłem do kobiety po kolędzie, która miała z 20 kotów w 40 metrowym mieszkaniu. Tak tam śmierdziało, że wymiotowałem po wyjściu. Przez to stałem się tak wyczulony na zapach kota, że jak tylko lekko czuję, to od razu mi się zbiera na wymioty :/

Odnośnik do komentarza

Ja zawsze lubiłem koty, ale zniechęciłem się w tamtym roku, jak wszedłem do kobiety po kolędzie, która miała z 20 kotów w 40 metrowym mieszkaniu. Tak tam śmierdziało, że wymiotowałem po wyjściu. Przez to stałem się tak wyczulony na zapach kota, że jak tylko lekko czuję, to od razu mi się zbiera na wymioty :/

hehe, ksiądz xD
Odnośnik do komentarza

Nie, ale wiem że warto ponoć :)

The Office amerykański zacząłem bo kiedyś na Comedy Central oglądałem po parę odcinków z tego czy innego sezonu i mi podchodziło. A tu muszę przyznać, że obok Scrubs jeden z niewielu seriali komediowych jaki widziałem, który bardzo długo trwa, a nie traci poziomu. No, Office nieznacznie stracił na ostatnie 2 sezony, ale naprawdę niewiele.

Odnośnik do komentarza

Nie, ale wiem że warto ponoć :)

 

The Office amerykański zacząłem bo kiedyś na Comedy Central oglądałem po parę odcinków z tego czy innego sezonu i mi podchodziło. A tu muszę przyznać, że obok Scrubs jeden z niewielu seriali komediowych jaki widziałem, który bardzo długo trwa, a nie traci poziomu. No, Office nieznacznie stracił na ostatnie 2 sezony, ale naprawdę niewiele.

No akurat dla mnie amerykański obniżył mocno loty przy 3 albo 4 sezonie, już nie pamiętam dokładnie. ;) Co nie zmienia faktu, że to i tak bardzo dobry serial. :)

 

Próbowałem jeszcze kiedyś oglądać wersję szwedzką jak się uczyłem języka, ale ni chuja nie rozumiałem. Obejrzałem też jeden odcinek chilijskiej wersji, bo tylko do niego były napisy. :D

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...