Skocz do zawartości

Marynia 5=1+4 popisuje się znajomością wyższej matematyki


krzysfiol

  

56 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

A macie jakieś problemy z ciśnieniem, zawrotami głowy, wzrokiem, etc. po oddawaniu krwi?

 

Byłem raz, ale przez jakieś 2-3 godziny po czułem się jakbym odpływał.

Raz miałem zawroty głowy ale w dość ekstremalnych okolicznościach więc to na pewno nie jest wina tylko oddania krwi. Wtedy był jeden z największych upałów w roku, a ja do tego jechałem na rowerze i na dodatek bez dłuższej regeneracji bo z 5 minut po oddaniu już wyszedłem.
Odnośnik do komentarza

 

A macie jakieś problemy z ciśnieniem, zawrotami głowy, wzrokiem, etc. po oddawaniu krwi?

 

Byłem raz, ale przez jakieś 2-3 godziny po czułem się jakbym odpływał.

Raz miałem zawroty głowy ale w dość ekstremalnych okolicznościach więc to na pewno nie jest wina tylko oddania krwi. Wtedy był jeden z największych upałów w roku, a ja do tego jechałem na rowerze i na dodatek bez dłuższej regeneracji bo z 5 minut po oddaniu już wyszedłem.

 

Bardzo mądrze Maniuś, powinieneś jeszcze maraton przebiec :)

Odnośnik do komentarza

Ja słyszałem taki mit, że jak ktoś lubi sobie pakować na siłce to nie powinien krwi oddawać, bo wyniki spadną, no wiecie, mniej krwi, mniej nośnika tlenu do mięśni. Ile czasu zajmuje organizmowi uzupełnienie braków krwi po oddaniu?

zalezy od czlowieka, ja np nie czuje zadnej roznicy po oddaniu.

Odnośnik do komentarza

 

 

A macie jakieś problemy z ciśnieniem, zawrotami głowy, wzrokiem, etc. po oddawaniu krwi?

 

Byłem raz, ale przez jakieś 2-3 godziny po czułem się jakbym odpływał.

Raz miałem zawroty głowy ale w dość ekstremalnych okolicznościach więc to na pewno nie jest wina tylko oddania krwi. Wtedy był jeden z największych upałów w roku, a ja do tego jechałem na rowerze i na dodatek bez dłuższej regeneracji bo z 5 minut po oddaniu już wyszedłem.

Bardzo mądrze Maniuś, powinieneś jeszcze maraton przebiec :)
Nigdy żadnych objawów nie miałem to i zlekcewaźylem ryzyko :)Ale już wiem, że to nie mit i ono naprawdę istnieje :D
Odnośnik do komentarza

Ja słyszałem taki mit, że jak ktoś lubi sobie pakować na siłce to nie powinien krwi oddawać, bo wyniki spadną, no wiecie, mniej krwi, mniej nośnika tlenu do mięśni. Ile czasu zajmuje organizmowi uzupełnienie braków krwi po oddaniu?

Łożysko naczyniowe wypełnia się po kilku-kilkunastu godzinach, natomiast uzupełnienie rezerw i przywrócenie prawidłowych parametrów zajmuje kilka tygodni. Jest to osobniczo zmienne. Trudno więc określić wąskie ramy czasowe dla ogółu populacji.

 

Odnośnik do komentarza

Czyli teoretycznie ktoś może odczuć spadek formy, ale niekoniecznie wszyscy - jak w przypadku Zimnego. :-k

Tia. Mi się tylko chce spać przez jakąś godzinę. A niektórzy pakierzy, których widywałem na oddaniu albo tacy straszni kozacy, co to nie oni ;) czasem ledwo wstawali.

Odnośnik do komentarza

 

 

Mam grupe 0 rhd-, to jakas rzadka jest chyba? :-k

Nie jesteś sam mój Ojciec też taką ma ;)

WOOOOOOOOOOOOLNE do 2.01.2017 Roku!

:jupi::wub:

Z moją znajomością piłki rzeczywiście jest już słabo. Kupiłem te Fifę 17, a w zasadzie nie mam pojęcia, kto jest na okładce ;)

 

Milik ;)

Hm.. aż sprawdziłem, mam niejakiego Reusa z Borussi Dortmund

 

 

Marcooooooooooo Roooooooooojs ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...