Skocz do zawartości

Marynia 5=1+4 popisuje się znajomością wyższej matematyki


krzysfiol

  

56 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Btw, opowiadałem tutaj kiedyś historię firmy mojej mamy, jak to strasznie dyskryminuje facetów. Wczoraj dostała decyzję, że odbierają jej licencje na prowadzenie działalności (do dokładnie jest jakaś licencja (jebany numerek) wydawana przez urząd marszałkowski, ale wszystkie agencje pracy muszą się nim legitymować). Jak zadzwoniła do urzędu, to babeczka stwierdziła, że no my wiemy, że wszystko jest w porządku, bo byliśmy na kontroli, ale takie są przepisy, proszę się odwoływać :sciana:

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy też przypadkiem nie mam zero, ale nigdy nie lubiłem mieć pobieranej krwi. Nie chodziło nawet o igłę tylko o samą atmosferę, kolejki (kolejny stres, bo trzeba czekać, a nie że od razu wchodzisz i masz to za sobą), a szczególnie ten specyficzny zapach.

Odnośnik do komentarza

Btw, opowiadałem tutaj kiedyś historię firmy mojej mamy, jak to strasznie dyskryminuje facetów. Wczoraj dostała decyzję, że odbierają jej licencje na prowadzenie działalności (do dokładnie jest jakaś licencja (jebany numerek) wydawana przez urząd marszałkowski, ale wszystkie agencje pracy muszą się nim legitymować). Jak zadzwoniła do urzędu, to babeczka stwierdziła, że no my wiemy, że wszystko jest w porządku, bo byliśmy na kontroli, ale takie są przepisy, proszę się odwoływać :sciana:

...:picard:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...