Skocz do zawartości

Marynia 5=1+4 popisuje się znajomością wyższej matematyki


krzysfiol

  

56 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Laska w firmie chciała wysłać swoją fakturę do księgowości, a zamiast tego wysłała na całą firmę :kekeke:

 

Swoją drogą musiałem wytłumaczyć ludziom, że trzeba odjąć od tego VAT, ZUS i PIT, bo niektórzy prawie na zawał padli, że tyle się zarabia :>

Jak pracowałem kiedyś w korpo to w podobny sposób wściekła cała lista plac. No i było z tego potem sporo niesnasek, bo niektórym się wydawało że pensje w całym dziale wszyscy mają takie same, a wyszło że rozbieżności są spore.
Odnośnik do komentarza

Kurwa. Jak ja nienawidzę ludzi traktujących blablacara jak jebaną taksówkę. Skoro piszę skąd ruszam i dokąd, to kurwa stamtąd. jak zazanczam objazdn iemozliwy, to nie kurwa, nie podjade po Ciebie do Lubonia ani kurwa nie obdiore CIe na jebanym Zoliborzu. Wrrr

Odnośnik do komentarza

A ja jak jadę sam to chce mi się spać. Uwielbiam gadać z ludźmi podczas drogi. Nasjgorzej jak jedzie ktos kto idzie spac. Bleh. Oszczednosci nie szukam, jeszcze na paliwo mnie stac ;)

 

Myślałem, że względy ekonomiczne u Ciebie wygrywały, bo jestem w stanie uwierzyć, że trasa Poznań-Białystok jest długa, trudna i bolesna, także finansowo ;) A jednak robisz ją spokojnie kilka razy w roku.

 

Ja jak tylko czuję jakąkolwiek najmniejszą oznakę zmęczenia, to od razu zjeżdżam na stację i kupuję Red Bulla.

Odnośnik do komentarza

Ja mam zerowy attention span, dlatego m.in. nie potrafię skupić się na dłuższym filmiku na youtube niż 2 minuty, o ile nie robię czegoś jeszcze (np. na bieżni). Ale znowu np na bieżni nie jestem w stanie po prostu biec przez 15 czy 30 minut, bo ocipeiję, więc musze robić albo interwały albo zająć swoą uwagę filmem który sam sobie wybiorę (a nie Extreme Sports gdzie lecą ciągle migawki i wywiady bez dzwieku - to puszczaja na silown). W aucie więc albo mam muze na full i spiewam, albo mam kogos obok i z nim gadam. Jakbym mial po cichu jechac i sam, to bym zwariowal.

Odnośnik do komentarza

Kurwa. Jak ja nienawidzę ludzi traktujących blablacara jak jebaną taksówkę. Skoro piszę skąd ruszam i dokąd, to kurwa stamtąd. jak zazanczam objazdn iemozliwy, to nie kurwa, nie podjade po Ciebie do Lubonia ani kurwa nie obdiore CIe na jebanym Zoliborzu. Wrrr

ale Żoliborz to Ty szanuj

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...