Skocz do zawartości

Marynia 5=1+4 popisuje się znajomością wyższej matematyki


krzysfiol

  

56 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

A ja właśnie sobie obejrzałem film na Netflixie. Wybrałem taki ze słabą oceną w celu walki z bezsennością. Nie udało się - jeden z najlepszych filmów, jakie widziałem w ostatnim czasie. Dawno nie widziałem równie oryginalnego pomysłu i do tego dobrego wykonania. Kto ma Netflixa - polecam przyjrzeć się filmowi "Circle".

Odnośnik do komentarza

Dużo tam Mikkelsena jest? :)

Nie ;)

 

A ja właśnie sobie obejrzałem film na Netflixie. Wybrałem taki ze słabą oceną w celu walki z bezsennością. Nie udało się - jeden z najlepszych filmów, jakie widziałem w ostatnim czasie. Dawno nie widziałem równie oryginalnego pomysłu i do tego dobrego wykonania. Kto ma Netflixa - polecam przyjrzeć się filmowi "Circle".

Na filmwebie dość słabo :>

Odnośnik do komentarza

A ja właśnie sobie obejrzałem film na Netflixie. Wybrałem taki ze słabą oceną w celu walki z bezsennością. Nie udało się - jeden z najlepszych filmów, jakie widziałem w ostatnim czasie. Dawno nie widziałem równie oryginalnego pomysłu i do tego dobrego wykonania. Kto ma Netflixa - polecam przyjrzeć się filmowi "Circle".

Na filmwebie dość słabo :>

 

Na Netflixie też 1/5. Nie polecam czytać komentarzy, bo dużo spoilerów, ale z tego co widzę, to są same albo oceny 9-10, albo 1 i prawie żadnych środkowych :D

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...