Skocz do zawartości

Marynia startuje w wyborach na prezydenta USA i zdobywa 512 głosów elektorskich, przy nieoczekiwanym wsparciu Polonii z Jackowa, Chicago Illinois


krzysfiol

  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

[...]I lepiej chyba jest dowiedzieć się czy Timą odnalazł się w nowej pracy od tego

Wywołany do odpowiedzi odpowiadam - nie będzie relacji z pracy. Ostatnim czasem (co zauważalne lub nie) nie udzielam się tu. Nie chcę dokładać komukolwiek radości z powodu moich niepowodzeń albo obciążać go moimi radościami. To forum pełne jest ludzi sukcesu, do których nie przystaję.

EOT

 

Tu się pisze o sukcesach nie o porażkach

Odnośnik do komentarza

 

[...]I lepiej chyba jest dowiedzieć się czy Timą odnalazł się w nowej pracy od tego

Wywołany do odpowiedzi odpowiadam - nie będzie relacji z pracy. Ostatnim czasem (co zauważalne lub nie) nie udzielam się tu. Nie chcę dokładać komukolwiek radości z powodu moich niepowodzeń albo obciążać go moimi radościami. To forum pełne jest ludzi sukcesu, do których nie przystaję.

EOT

 

Nie chcę zabrzmieć jak jakiś coach majk, ale z kim przystajesz, takim się stajesz :)

Odnośnik do komentarza

A propo ludzi sukcesu, to i tak nigdy nie osiągnięcie tego poziomu - ONA DOTKNĘŁA JUSTINA BIEBERA

 

https://web.facebook.com/TurtleHype/videos/1819386631608446/?hc_ref=NEWSFEED

 

BTW - ma 500k subów na YT i 1 mln followersów na Insta. Nie chcę i nie próbuję nawet tego zrozumieć ;)

 

Jak ja nienawidzę tej rudej suki!

:frocket::wanker: :x

Odnośnik do komentarza

 

 

Kowalinho, Ty robiłeś polską ligę w najnowszym apdejcie do CM 01/02?

Od kilku lat nie działam na scenie aktualizującej ChampMana

 

 

A wiesz kto to robił? Czy w ogóle już z tamtego forum wyparowałeś?

 

http://champman0102.co.uk/showthread.php?t=4104&page=85&p=325407#post325407 Widzę, że głownie niejaki mkskozienice. Na forum bywam czasem, czekam aż ktoś poradzi jak zrobić ligę san marino bo nie znam się aż tak na używaniu ollydebugera ;) A trzeba trochę pokombinować w pliku .exe by uzyskać pożądane struktury ligi (bo nie można dodać, trzeba wszytko podmienić w edytorze/zmienić zasady w pliku .exe)

Odnośnik do komentarza

 

jakby to powiedzieć, wzajemnie się rzucacie gównem, tylko gówno Gacka, to takie szlachetniejsze gówno, nie wiem, moze takie zmiesznae z gliną jakie stosują do budowy chatek w Afryce, czy też gówno perfumowane. I dlatego nie kole aż tak w oczy.

Ja wchodzę tutaj właśnie dla takich postów

 

 

to polecam grupki anarchokapitalistyczne i demoliberalne, tam chochołami walą równo.

 

 

 

jakby to powiedzieć, wzajemnie się rzucacie gównem, tylko gówno Gacka, to takie szlachetniejsze gówno, nie wiem, moze takie zmiesznae z gliną jakie stosują do budowy chatek w Afryce, czy też gówno perfumowane. I dlatego nie kole aż tak w oczy.

Ja wchodzę tutaj właśnie dla takich postów
Nowa ranga dla Gacka - Talleyrand :)

No wiecie, łajno itd.

 

Oczywiście nie chcę go urazić, ostatnio nikt mnie tak nie irytuje jak jmk.

 

Talleyrand, toż to by była nobilitacja dla Gacka, tak drugiego szczwanego szczura ze świecą szukac

Odnośnik do komentarza

Ja chyba się nie doczekam odpowiedzi na to jaką pomoc uzyskałem od Gacka i kiedy prosiłem o więcej. Czy to były faktycznie pożyczenie tych książek do przeczytania czy może coś przeoczyłem :] Posta o petardach już chyba muszę pominąć, bo jak to było... ssanie palucha?

 

Kiedy Gacek pisze o bydle, troglodytach czy nowotworze kibolstwa jest ok, więc ok byłoby, gdybym zamiast Gacek to pizda pisał, że ludzie po prawie to pizdy?

 

 

Aha, przeczytałem naszą konwersację co do książek. Pożyczyłeś mi 4 książki do czytania, trochę mi z tym zeszło, odesłałem Ci trzy, potem z czwartą, bo były ślady użytkowania i zwłokę wysłałem Ci jakąś swoją książkę dodatkowo w prezencie, opłaciłem koszty przesyłek od Ciebie i dwie wysyłki do Ciebie. Dodatkowo kiedyś mi dałeś kod do Real Boxing chyba z CD-Action. Nic więcej nie było o pomocy, nic więcej nie było o "więcej". No to jak?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...