Skocz do zawartości

Marynia startuje w wyborach na prezydenta USA i zdobywa 512 głosów elektorskich, przy nieoczekiwanym wsparciu Polonii z Jackowa, Chicago Illinois


krzysfiol

  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Kufa, nie mogę :| na 1 sekundę przed końcem licytacji podbiłem na najwyższą, ale aukcję przegrałem. OK, gość się zmieścił tuż po mnie, wbił się idealnie... tyllko moja cena maksymalna była 162,50 a skończyło się na 205 złotych...


I jeszcze ostatni działający pad przestał działać. Nosz kurzy ryj!

Odnośnik do komentarza

Z Warszawy powróciwszy. Można być ciętym na stolicę, ale to miasto naprawdę fajnie się rozwija. Na Świątynie Opatrzności Bożej pójdzie jeszcze mnóstwo hajsu patrząc na to ile zrobili do tej pory, a ile wydali.

 

Gacek nie mam zamiaru Cię przepraszać, bo nie mam za co. Udowadniać też Ci niczego nie muszę. Wiesz dlaczego? Bo ja nigdzie nie napisałem, że Ty wskazujesz, że ktoś powinien się z Tobą zgadzać. To była moja sugestia. Twoje animozje z jmk to forum zna już zbyt dobrze. Jednak jesteście w stanie odnosić się do siebie jak cywilizowani ludzie, czego przykładem jest historia z książkami. Sytuacja taka jak ta ostatnia jest związana z waszymi kłótniami, głównie w temacie kibicowskim. Stąd słowa, które napisałem. Nie zgadzasz? Fuck it. Ja tak to interpretuję i zdania nie zmieniam. Zostałeś nazwany pizdą? Zgłoś to, ale Twoja wycieczka w kierunku jmk była kompletnie bez sensu. Z mojej strony koniec tematu.

Odnośnik do komentarza

 

 

Gacek nie mam zamiaru Cię przepraszać, bo nie mam za co. Udowadniać też Ci niczego nie muszę. Wiesz dlaczego? Bo ja nigdzie nie napisałem, że Ty wskazujesz, że ktoś powinien się z Tobą zgadzać. To była moja sugestia.

:rotfl:

Nieładnie tak kłamać, kijku :)

 

 

Sądząc po Twoich wpisach dla Ciebie nie jest oczywiste więc może skup się na swoim ogarnianiu. Dużo pracy przed Tobą.

Wypominasz jmk pomoc w związku z tym, że odniósł się do Ciebie w sposób... niepochlebny. Cytować Cię nie mam zamiaru. Zakładam, że jesteś w miarę świadomy co wypisujesz.

 

Nadal - udowodnisz, czy przeprosisz? :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...