Skocz do zawartości

Marynia startuje w wyborach na prezydenta USA i zdobywa 512 głosów elektorskich, przy nieoczekiwanym wsparciu Polonii z Jackowa, Chicago Illinois


krzysfiol

  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

A w której wersji były te killer rogi z podaniem przed pole karne? 05?06? Pamiętam, że Alex potrafił u mnie strzelić w ten sposób z 50 goli w sezonie :keke:

 

W 10 na bank.

 

W 08 były chyba killery z posyłaniem piłki w pole bramkowe, gdzie czekał obrońca, wysoki, z główkami i skocznością.

Odnośnik do komentarza

kurwa, ja to masz szczescie. postawilem w nocy NBA, a mianowicie ponad 210 pkt w meczu Toronto - Sacramento, lacznie z dogrywka. przy stanie 102-99 Toronto trafia za 3 i doprowadza do dogrywki w ktorej na pewno by te brakujace punkty padly, ale sedzia z powodu jakiegos wymyslonego problemu z zegarem postanawia nie uznac prawidlowego trafienia :D no jaja:

 

https://www.youtube.com/watch?v=zVkL0nCErKs

Odnośnik do komentarza

Widać studia prawnicze to wciąż za mało, żeby wiedzieć, że jak ktoś pisze, że jest koniec tematu z jego strony, to koniec tematu :roll:

 

P.S.

Gacek, pisałeś coś, że beeres choćby zniósł jajko, to nie znajdzie używania przez Ciebie wyzwisk. Jak widać beeres daleko szukać nie musi, bo choćby w Twoim ostatnim wpisie.

Odnośnik do komentarza

kurwa, ja to masz szczescie. postawilem w nocy NBA, a mianowicie ponad 210 pkt w meczu Toronto - Sacramento, lacznie z dogrywka. przy stanie 102-99 Toronto trafia za 3 i doprowadza do dogrywki w ktorej na pewno by te brakujace punkty padly, ale sedzia z powodu jakiegos wymyslonego problemu z zegarem postanawia nie uznac prawidlowego trafienia :D no jaja:

 

https://www.youtube.com/watch?v=zVkL0nCErKs

 

Komentatorzy to dobrze ocenili: zegar nie został uruchomiony w odpowiednim momencie. Co przepisy mówią w tej sytuacji? Sędziowie i ludzie od powtórek podjęli na pewno najrozsądniejszą decyzję. Tylko nie wiem, czy zgodną z wykładnią obowiązującą w tym sezonie :P

Odnośnik do komentarza

kurwa, ja to masz szczescie. postawilem w nocy NBA, a mianowicie ponad 210 pkt w meczu Toronto - Sacramento, lacznie z dogrywka. przy stanie 102-99 Toronto trafia za 3 i doprowadza do dogrywki w ktorej na pewno by te brakujace punkty padly, ale sedzia z powodu jakiegos wymyslonego problemu z zegarem postanawia nie uznac prawidlowego trafienia :D no jaja:

 

https://www.youtube.com/watch?v=zVkL0nCErKs

 

Ja się nie znam na koszykówce, ale z filmiku wynika, że czas zaczyna się liczyć nie od wyrzucenia piłki z autu, tylko od dotknięcia przez pierwszego zawodnika z pola, dlatego to nie wymyślony problem z zegarem, tylko policzono jeszcze raz od dotknięcia obrońcy i wyszło, że kosz był po czasie.

Odnośnik do komentarza

kurwa, ja to masz szczescie. postawilem w nocy NBA, a mianowicie ponad 210 pkt w meczu Toronto - Sacramento, lacznie z dogrywka. przy stanie 102-99 Toronto trafia za 3 i doprowadza do dogrywki w ktorej na pewno by te brakujace punkty padly, ale sedzia z powodu jakiegos wymyslonego problemu z zegarem postanawia nie uznac prawidlowego trafienia :D no jaja:

 

https://www.youtube.com/watch?v=zVkL0nCErKs

 

Sam jesteś wymyślony problem. Zanim piłka trafiłą do Rossa dotknął ją Boogie i od tego momentu powinien być liczony czas akcji. A nie od momentu, kiedy Ross ją złapał. Dlatego punkty nie mogły być zaliczone ;)

Odnośnik do komentarza

Swoją drogą, jak już jesteśmy przy koszykówce mentalności w amerykańskich sportach ;)

 

Ostatnio oglądałem któryś z meczów NOS, sytuacja wyglądała tak, że byli w red zone przeciwnika, mieli 3rd and goal na kilkanaście sekund przed HT, snap, Brees szuka wolnego receivera, ale nie ma takiego... i wylatują jednocześnie trzy flagi za holding - bo obrońcy z premedytacją złapali swoich WRów. Okazało się, że to było celowe zagranie, bo oczywiście odgwizdano karę, powtórka 3rd down, przesunięcie snapa o te pięć jardów, ale czasu w takiej sytuacji się nie cofa, więc NOS musieli kopać na bramkę.

 

Normalnie szczęka mi opadła, bo od takiego poziomu cynizmu w sporcie się odzwyczaiłem. :/

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...