Skocz do zawartości

Marynia startuje w wyborach na prezydenta USA i zdobywa 512 głosów elektorskich, przy nieoczekiwanym wsparciu Polonii z Jackowa, Chicago Illinois


krzysfiol

  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Uważam, że trochę zapomnieliśmy do czego powinno służyć forum. Zamiast zaglądać do tematów dla funu, zabawy, dyskusji i przeczytania wartościowych treści, które nie ograniczają się do poszukiwania taktyk do Realu, niektórzy wchodzą, z celem, aby komuś dopiec, dopierdolić lub zaorać. I to nie w sposób szyderczy, z jakimś sarkastycznym komentarzem, tylko z poziomem agresji 10000. Przecież dyskusja nie zawsze musi prowadzić do tego, aby przyznać komuś rację, ale chociażby do wysunięcia wspólnych wniosków.

Nie wiem skąd się bierze u Gacka taka swoboda w używaniu języka wyzwisk w stosunku do innych, czy ostatnio u jmk, i szczerze średnio mnie to interesuje. Ciężko mi sobie wyobrazić jakbym mógł funkcjonować, gdybym z takim ciśnieniem odpalał jakieś forum w przeglądarce :D

Rozumiem, że nie bierzemy udziału w projekcie gentleman, i dyskusja może być ostrzejsza i bardziej intensywna, może polecieć jakieś mięso raz, dwa, trzy razy, ale na koniec dnia to tylko internet, kurwa. I lepiej chyba jest dowiedzieć się czy Timą odnalazł się w nowej pracy od tego, czy FYM udowodni lub przeprosi.

Odnośnik do komentarza

No dla mnie akurat to drugie ważniejsze :)

Nie no, bez przesady. Wiadomo, że FYM palnął głupotę z tamtym postem i nic nie zdoła udowodnić, tak jak beeres choćby jajko zniósł, to nie znajdzie używania przeze mnie wyzwisk pod adresem innych użytkowników, co mi zarzuca stawiając mnie na równi z kimś innym.

Wiadomo więc, że niewiadoma timona jest ciekawsza niż takie wytwory wyobraźni ;)

Odnośnik do komentarza

 

Mnie Gacek bardzo pomogl i od tamtego czasu jego posty mnie nie wkurwiaja. Dobro wratza :D

To jest to, o czym pisałem - można się nie zgadzać, ale wyzwiska kierowane pod adresem osoby, którą równolegle prosi się o dalszą pomoc, to symptom dość poważnego problemu z głową. Jestem lekko zaskoczony, że nie każdy to kuma, ale nie jestem zaskoczony widząc cały czas to samo grono, które tego nie rozumie ;) Tacy jak Meler czy Jahu w ogień pójdą, jeśli tylko ktoś im powie, że Gacka to wkurzy ;)

 

P.S. lad, daj znać, jak Ci się to rozwiąże, czekam na info.

 

gdzie jmk prosi cię o dalszą pomoc?

Odnośnik do komentarza

 

:rotfl:

 

W ogóle ja pierdole te szukanie rzeczy na snowboard. Zamówiłem dwie paczki, jedna się zablokowała w paczkomacie i czekam od czwartku aż ktoś ją odblokuje, a drugą poślą dopiero w poniedziałek bo nie było okularów jakich szukałem i musiałem wymieniać na model, który mi kapkę mniej pasował :roll:

 

 

Po co wymieniałeś na coś, co CI mniej pasuje? Nie było gdzie indziej?

 

Ja walczę dalej z tymi kaskami - dobrze, że się wcześniej za to zabrałem, bo chyba by mnie cholera wzięła, jakbym to robił tydzień przez sezonem :|

Odnośnik do komentarza

jakby to powiedzieć, wzajemnie się rzucacie gównem, tylko gówno Gacka, to takie szlachetniejsze gówno, nie wiem, moze takie zmiesznae z gliną jakie stosują do budowy chatek w Afryce, czy też gówno perfumowane. I dlatego nie kole aż tak w oczy.

Ja wchodzę tutaj właśnie dla takich postów
Odnośnik do komentarza

 

jakby to powiedzieć, wzajemnie się rzucacie gównem, tylko gówno Gacka, to takie szlachetniejsze gówno, nie wiem, moze takie zmiesznae z gliną jakie stosują do budowy chatek w Afryce, czy też gówno perfumowane. I dlatego nie kole aż tak w oczy.

Ja wchodzę tutaj właśnie dla takich postów
Nowa ranga dla Gacka - Talleyrand :)

No wiecie, łajno itd.

 

Oczywiście nie chcę go urazić, ostatnio nikt mnie tak nie irytuje jak jmk.

Odnośnik do komentarza

 

 

jakby to powiedzieć, wzajemnie się rzucacie gównem, tylko gówno Gacka, to takie szlachetniejsze gówno, nie wiem, moze takie zmiesznae z gliną jakie stosują do budowy chatek w Afryce, czy też gówno perfumowane. I dlatego nie kole aż tak w oczy.

Ja wchodzę tutaj właśnie dla takich postów
Nowa ranga dla Gacka - Talleyrand :)

No wiecie, łajno itd.

Oczywiście nie chcę go urazić

Ależ mój drogi! Zważywszy na mój zawód mało która ranga by mnie bardziej zadowolila! :)
Odnośnik do komentarza

 

Mnie Gacek bardzo pomogl i od tamtego czasu jego posty mnie nie wkurwiaja. Dobro wratza :D

To jest to, o czym pisałem - można się nie zgadzać, ale wyzwiska kierowane pod adresem osoby, którą równolegle prosi się o dalszą pomoc, to symptom dość poważnego problemu z głową. Jestem lekko zaskoczony, że nie każdy to kuma, ale nie jestem zaskoczony widząc cały czas to samo grono, które tego nie rozumie ;) Tacy jak Meler czy Jahu w ogień pójdą, jeśli tylko ktoś im powie, że Gacka to wkurzy ;)

 

P.S. lad, daj znać, jak Ci się to rozwiąże, czekam na info.

 

 

 

Mnie Gacek bardzo pomogl i od tamtego czasu jego posty mnie nie wkurwiaja. Dobro wratza :D

To jest to, o czym pisałem - można się nie zgadzać, ale wyzwiska kierowane pod adresem osoby, którą równolegle prosi się o dalszą pomoc, to symptom dość poważnego problemu z głową. Jestem lekko zaskoczony, że nie każdy to kuma, ale nie jestem zaskoczony widząc cały czas to samo grono, które tego nie rozumie ;) Tacy jak Meler czy Jahu w ogień pójdą, jeśli tylko ktoś im powie, że Gacka to wkurzy ;)

 

P.S. lad, daj znać, jak Ci się to rozwiąże, czekam na info.

 

Na razie absolutna cisza. Jak coś się wydarzy, odezwę się.

Odnośnik do komentarza

[...]I lepiej chyba jest dowiedzieć się czy Timą odnalazł się w nowej pracy od tego

Wywołany do odpowiedzi odpowiadam - nie będzie relacji z pracy. Ostatnim czasem (co zauważalne lub nie) nie udzielam się tu. Nie chcę dokładać komukolwiek radości z powodu moich niepowodzeń albo obciążać go moimi radościami. To forum pełne jest ludzi sukcesu, do których nie przystaję.

EOT

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...