Skocz do zawartości

Maryni rodzi się 510 dziecko!


Hawkeye

  

66 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Tak czy siak płacisz w czyjąś kieszeń :)

 

no tylko jak płacisz bankowi to jednak spłacasz swoje, a jak walisz wynajem to nigdy nie staniesz się właścicielem

 

Odpowiem Ci w ten sposób: poprzednia właścicielka mojego mieszkania miała je 3 lata. Przez ten czas płaciła ok. 2000 zł raty kredytu. Gdy sprzedała nam mieszkanie to musiała jeszcze trochę swoich pieniędzy dołożyć żeby spłacić kredyt. Czyli przez 3 lata płaciła bankowi i zysku żadnego z tego nie ma. Gdyby przez te 3 lata mieszkanie wynajmowała to wyszłaby na to samo.

Odnośnik do komentarza

a co odjebal BZWBK?

 

Dojebał opłaty gdzie się tylko dało i za co się dało. Ograniczył liczbę darmowych przelewów, karty kredytowe opórcz oprocentowania są dodatkowo płatne (chyba tylko jedna jest bez opłat), konta oszczędnościowe dodatkowo płatne co miesiąc i takie wesołe kwiatki.

 

Właśnie się zastanawiam czy nie przenieść wszystkiego (mam kredyt hipoteczny, konto, kartę kredytową i konto oszczędnościowe) do jakiegoś innego banku :-k

 

Tak czy siak płacisz w czyjąś kieszeń :)

 

no tylko jak płacisz bankowi to jednak spłacasz swoje, a jak walisz wynajem to nigdy nie staniesz się właścicielem

 

 

Najgłupsza pułapka, na którą się złapałem w życiu. To takie typowo polskie zachowanie, że muszę mieć swoje własne :|

Odnośnik do komentarza

Nie znam się co prawda na kredytach, ale czy w takim razie rata plus czynsz i media to miesięcznie większy koszt niż wynajem?

Można powiedzieć że to podobny koszt. Ja obecnie za ratę i czynsz płacę trochę więcej niż wcześniej za wynajem ale też jest to trochę większe mieszkanie. I teoretycznie już za 28 lat to wszystko będzie moje :)

Odnośnik do komentarza

Nie znam się co prawda na kredytach, ale czy w takim razie rata plus czynsz i media to miesięcznie większy koszt niż wynajem?

 

Per miesiąc (jeśli będzie mieszkanie porównywalne wielkościowo) wyjdzie Ci raczej ciut taniej. Ale dolicz sobie ubezpieczenie, remonty, etc. i okaże się, że to żaden wielki biznes.

Odnośnik do komentarza

 

Nie znam się co prawda na kredytach, ale czy w takim razie rata plus czynsz i media to miesięcznie większy koszt niż wynajem?

Per miesiąc (jeśli będzie mieszkanie porównywalne wielkościowo) wyjdzie Ci raczej ciut taniej. Ale dolicz sobie ubezpieczenie, remonty, etc. i okaże się, że to żaden wielki biznes.

 

Ale możesz sobie urządzić jak chcesz, a nie liczysz na to że właściciel wstawi ci jakąś meblościankę kupioną na olx za 50 zł albo prosić się przez miesiąc, żeby naprawił kran.
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...