Skocz do zawartości

Maryni rodzi się 510 dziecko!


Hawkeye

  

66 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Polecam wszystkim a propos taksiarzy i innych gildii:

 

Frederic Bastiat - Spisek producentów świec.

 

Dziękuję, dobranoc. Zaorane, możecie iść do domu.

 

Taaaaak, brakowało argumentu "Polecam poczytać..." :D

 

Akurat w tym eseju Fredzio doskonale wyjaśnia to zjawisko.

Odnośnik do komentarza

 

To jest taki sam rodzaj wkurwu jaki mieli sprzedawcy kaset wideo kilka lat temu, kiedy jeszcze ich istnienie na rynku mialo jakikolwiek sens.

 

 

A propos - pamiętam moją pierwszą wypożyczalnię VHS :-k Od tego czasu jak upadła był tam jeszcze warzywniak, zaplecze jakiegoś baru-mordowni, pustostan - melina meneli, a ostatnio cały budynek jak i reszta na tym placu została zrównania z ziemią, zapewne kolejne bloki będą stawiać.

 

W tym uroczym budynku z czerwonej cegły z białym graffiti. Swoją drogą dziś bym tam z własnej woli chyba nie wszedł. Budynek dalej wspomniana mordownia, aczkolwiek piwo z kija bywało tam po 2,50 (tak słyszałem ;)).

 

#nostalgia

 

(sprawne oko obserwatora dojrzy też, że w MMz rządzi tylko Mazovia)

 

U mnie była tutaj, zaraz obok śmietnika, teraz jest piekarnia: https://goo.gl/maps/6E23PKcaPJu

 

Chociaż kiedyś to trochę inaczej wyglądało, bo pod budynkiem była dziura i po prawej było wejście do wypożyczalni, a po lewej kiosk "Dziupla".

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...